Wygraj egzemplarz gry „Horizon: Zero Dawn"!

2017-03-09
Wygraj egzemplarz gry „Horizon: Zero Dawn"!

Gra akcji z elementami RPG, będąca oryginalnym połączeniem „Avatara" i „Tomb Raidera"? „Horizon: Zero Dawn" to jeden z konsolowych hitów ostatnich tygodni! Dzięki nam masz szansę przekonać się o tym na własne oczy i wygrać jeden z trzech egzemplarzy gry, które są nagrodami w naszym konkursie. Wystarczy tylko trochę się wysilić!

Powiedzmy to sobie szczerze – warto! W recenzji zamieszczonej w marcowym numerze PLAYBOYA przekonywaliśmy was o tym, że oprawa graficzna Horizona jest doskonała i że świat gry „zapiera dech w piersiach". Nie wycofujemy się z tego. Co więcej, myśl rozwinęliśmy już w nieco obszerniejszej recenzji gry opublikowanej na PLAYBOY.PL. Nasz autor napisał nawet, że Horizon: Zero Dawn zapełnił mu lukę po Wiedźminie. A – jak wiecie, o ile kiedykolwiek graliście w Wiedźmina – to nie jest byle jakie porównanie. Ma swoją wagę.

 

 

Jeśli chcecie zanurzyć się w świecie dynamicznej gry, w której świat zaawansowanych technologii miesza się z epoką kamienia łupanego – nic prostszego. Po prostu weźcie udział w naszym konkursie, spiszcie się dobrze i ją wygrajcie!

 

 

Już mówimy o co chodzi. W najbliższej przyszłości planujemy zrobić wywiad z cosplayerką. Żeby było w temacie – z dziewczyną, która przebiera się za postać ze świata Horizon: Zero Dawn. Waszym zadaniem jest pomóc nam wymyślić pytania, które jej zadamy! Na wasze odpowiedzi czekamy do środy 15 marca, ale na wszelki wypadek radzimy się spieszyć. Przesyłajcie je na adres radoslaw.pulkowski@playboy.pl.

 

A tak wygląda nagroda:

Zaręczamy razem z naszymi recenzentami – warto się postarać!

 

fot. materiały dystrybutora

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska