Piły mechaniczne, czołgi i łodzie podwodne, czyli totalne szaleństwo w nowym zwiastunie „Szybkich i wściekłych 8”

2017-03-10
Piły mechaniczne, czołgi i łodzie podwodne, czyli totalne szaleństwo w nowym zwiastunie „Szybkich i wściekłych 8”

21 kwietnia na ekrany polskich kin trafi film „The Fate of the Furious”, czyli bardziej swojsko „Szybcy i wściekli 8”. Właśnie ukazał się jego drugi zwiastun.

Chyba nawet największy koneser ambitnego kina lubi raz na jakiś czas obejrzeć film z kategorii „tak głupie, że aż dobre”. Kolejne obrazy z serii „Szybcy i wściekli” doskonale pasują do tego opisu, zwłaszcza te z wyższymi numerami. Podczas gdy pierwsze filmy opowiadały o nielegalnych wyścigach samochodowych, to od pewnego momentu mamy do czynienia z na maksa przerysowanym kinem akcji, w którym samochody prowadzone przez bohaterów przeczą prawom fizyki, a sami kierowcy są po prostu niezniszczalni. O pierwszym zwiastunie „Szybkich i wściekłych 8” pisaliśmy w TYM miejscu, a teraz otrzymaliśmy kolejny, trzyminutowy trailer:

 

 

Twórcy filmu zdecydowali się na identyczny zabieg, jak kilka filmów temu, gdy bohater grany przez Dwayne’a Johnsona najpierw był antagonistą, by potem stać się sprzymierzeńcem. Tym razem do ekipy dołączy Deckard Shaw (Jason Statham), który w poprzedniej części chciał za wszelką cenę zniszczyć Dominica Toretto i jego przyjaciół. Tym razem przeciwnikiem będzie sam bohater grany przez Vina Diesla, który najprawdopodobniej został poddany praniu mózgu.

 

Oprócz tragicznie zmarłego Paula Walkera w obsadzie znaleźli się niemal wszyscy, których pamiętamy z poprzednich odsłon „Szybkich i wściekłych”, czyli między innymi wspomnieni Statham, Diesel i Johnson, a także Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson i Nathalie Emanuel. W roli czarnego charakteru zobaczymy piękną Charlize Theron.

 

Światowa premiera filmu została zaplanowana na 14 kwietnia 2017 roku. Polska premiera odbędzie się tydzień później, czyli 21 kwietnia.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska