Czołg Rudy 102 dostępny w World of Tanks! Razem z Szarikiem

Czołg Rudy 102 dostępny w World of Tanks! Razem z Szarikiem

Zawsze chciałeś poprowadzić znanego z serialu „Czterej pancerni i pies" Rudego 102, czyli najsłynniejszy czołg w Polsce? Teraz możesz. Przynajmniej w grze „World of Tanks". Uwaga dla uczulonych na sierść – Szarik oczywiście wchodzi w skład załogi.

Tytuł World of Tanks nic ci nie mówi? A powinien! To jedna z najbardziej znanych na całym świecie gier typu MMO (massive multiplayer online game), czyli takich gier, które dosłownie w każdej minucie skupiają rzesze konkurujących ze sobą graczy z całego świata. Na czym polega? Oczywiście na strzelaniu do siebie nawzajem czołgami i innymi pojazdami wojennymi. World of Tanks widnieje w Księdze Rekordów Guinnessa jako gra, która w jednym momencie zebrała największą liczbę osób na jednym serwerze. Liczba zarejestrowanych użytkowników już dawno przekroczyła 50 milionów. Właściwie to zastanawiamy się czy w ogóle jest sens tłumaczyć wam, czym jest World of Tanks...

 

 

Jeśli jeszcze nie zarejestrowaliście się w World of Tanks, teraz macie najlepszą okazję. Bo bądźmy szczerzy – kto z nas nie chciałby wcielić się w osobę z załogi Rudego 102, czyli czołgu, na którym wychowały się całe pokolenia Polaków? No właśnie... A jak już zasiądziecie za sterem, to może w okolicy pojawi się też jakaś Marusia?

 

Ale – uwaga – jeśli chcecie spełnić swoje marzenie, warto się spieszyć! Na przejażdżkę Rudym macie dokładnie dwa tygodnie, i to licząc od wczoraj. Twórcy gry udostępnili kultową maszynę w różnych pakietach w okresie od 14. do 27. marca. Ile to kosztuje? Niewiele, ale dokładnej ceny nie podamy, bo nie jest wyrażona w dolarach, funtach, złotówkach czy euro, ale w specjalnej walucie dostępnej w grze. Cóż, czego się nie robi, by spełniać marzenia!

 

fot. materiały promocyjne

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska