Jak poderwać koleżankę z pracy?

2017-03-17
Jak poderwać koleżankę z pracy?

Odpowiedzieć można prosto: tak, jak każdą inną. Tyle tylko, że w pracy działa się na terenie o podwyższonym ryzyku. Różnice w podrywaniu są i to spore.

 

Zanim zaczniesz upewnij się, czy tego chcesz. Poderwanie koleżanki z pracy może się skończyć tym, że ci się uda. No tak, niby o to ci chodzi. Ale co potem, jak będziesz chciał się rozstać? Przecież nie rzucisz roboty...

 

Jeśli jednak się zdecydowałeś, to sprawdź, czy twoja ofiara nie jest twoją podwładną lub przełożoną. Za pierwsze grozi ci sąd, gdyby nie spodobały jej się amory. Za drugie zaś kłopoty.

 

1. Jak uwieść koleżankę z pracy? Zadbaj o siebie!

 

Przed rozpoczęciem akcji bezpośredniej ogarnij się. Fryzjer, strój, dłonie, zapach: to podstawa. Regularnie się gol, czyść buty i używaj dezodorantu. Może czas na przewietrzenie garderoby i zakupy? Połączysz przyjemne z pożytecznym.

 

2. Wyróżnij się

 

Zwłaszcza jeśli pracujesz w korporacji, gdzie ludzi jest jak mrówek, musisz zrobić coś, żeby ona cię zauważyła. Dziewczyna jest ładna, to jasne, brzydkiej byś przecież nie podrywał. Zatem dowody zainteresowania ma na każdym kroku. Musisz czymś przyciągnąć jej uwagę, sprawić, by cię zapamiętała. Odradzamy pajacowanie, doradzamy inteligentne żarty. A ze spraw wizualnych niecodzienne akcenty.

 

3. Nie ujawniaj się od razu

 

Jeśli szukasz dziewczyny na jedną noc, to nie szukaj jej w pracy! Wyłączamy oczywiście wyjazdy na delegacje, gdzie można sobie pozwolić na więcej. Ale w samej firmie nie ujawniaj się od razu. „Dzień dobry, jestem Piotr, czy pójdziesz ze mną na kawę po pracy?” - to nie powinno być pierwsze zdanie jakie do niej wypowiesz. Postaraj się, by to ona zainteresowała się tobą, a nie dawaj jej od razu do zrozumienia, że ty interesujesz się nią.

 

4. Proś o pomoc

 

Mailowo, osobiście, jakkolwiek. Kobiety mają rozwinięty instynkt macierzyński, lubią się kimś zaopiekować. Nie wahaj się prosić o pomoc, ale postaraj się unikać oczywistych spraw. Prośba o odbicie kartki na kserokopiarce może zostać odebrana niewłaściwie. Ona po prostu uzna cię za idiotę.


5. Pomagaj

 

Jeśli pracujecie blisko siebie, staraj się pomagać. Wszystkim, nie tylko jej, choć jej zawsze z uśmiechem. Nie musisz rzucać się, by podać jej coś, co zsunęło się z biurka, po drodze roztrącając jak byk innych pomocników. Ale rób to tak często, jak się da. Gdybyś zauważył, że ona wykorzystuje twoją chęć pomagania, że robisz za nią coraz więcej roboty, to znaczy że zorientowała się i nie ma najlepszego charakteru. Daruj ją sobie, nawet jeśli ma najlepsze ciało.

 

6. Rozhuśtaj nastrój

 

Jedna z naczelnych zasad podrywacza. Nie bądź cały czas w ofensywie, bo ona cię owinie wokół palca i będziesz miał kłopot. Daj znak, że jesteś zainteresowany. Jeden lub kilka znaków. Ale potem odpuść, spraw, by zaczęła się niepokoić, myśleć o tobie. To zawsze działa!

 

7. Zaatakuj

 

Kiedy już masz pewność, że ona chce, że śmieje się z twoich dowcipów i zaczyna wysyłać znaki, które świadczą o zainteresowaniu, po prostu ją zaproś na randkę. Koniecznie po pracy! Gdzie? Obowiązuje pełna dowolność, ale kawiarnia, kino, restauracja to nie są złe pomysły. Chyba że jesteś oryginałem, wówczas pokombinuj niestandardowo.

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska