Ile Kardashianki zarabiają na Instagramie?

2017-03-20
Ile Kardashianki zarabiają na Instagramie?

Dziewczyny z klanu Kardashianów (i Jennerów) z całą pewnością nie mogą narzekać na brak pieniędzy. A ich zarabianie przychodzi im niezwykle łatwo – firmy są w stanie zapłacić naprawdę dużo, aby znaleźć się chociażby na ich Instagramie.

Przedstawicielki rodu Kardashianów to celebrycka ekstraklasa światowa – nawet jeśli ktoś kompletnie nie interesuje się showbiznesem, to istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że przynajmniej raz w życiu słyszał to nazwisko. Instagramowe konta należące do Kim, Kourtney i Khloe Kardashian oraz blisko z nimi spokrewnionych Kendall i Kylie Jenner należą do najpopularniejszych w tym serwisie. Największą liczbą obserwatorów może się pochwalić oczywiście Kim – profil żony Kanye Westa śledzi ponad 95,4 milionów użytkowników Instagrama. Kolejne miejsca w rankingu popularności zajmują siostry Jenner – Kylie (89,4 milionów) i Kendall (76,7 milionów). Profile Khloe i Kourtney śledzi odpowiednio 64,5 i 54,6 milionów.

 

 

Tak imponujące liczby muszą się przekładać na zainteresowanie potencjalnych reklamodawców. I rzeczywiście tak jest – firmy są gotowe zapłacić naprawdę wiele, aby ich produkt i logo znalazły się na jednym ze zdjęć, które Kardashianki wrzucają na swoje Instagramy. Dzięki Michaelowi Hellerowi (szefowi fimy Talent Resources, która zajmuje się pośredniczeniem pomiędzy celebrytami a reklamodawcami) dowiedzieliśmy się, jakie konkretnie sumy wchodzą w grę. W jednym z niedawno udzielonych wywiadów Heller zdradził, że aby znaleźć się na Instagramie Kim, należy liczyć się z wydatkiem 500 tysięcy dolarów. Jej nieco mniej znane siostry są nieco tańsze – w ich przypadku post sponsorowany kosztuje 250 tysięcy. Nie powiedział, na jakie zarobki mogą liczyć siostry Jenner, ale łatwo policzyć, że mogą wynosić około 400-450 tysięcy. Gdy w grę wchodzą takie sumy, dziewczyny mogą pozwolić sobie na wybrzydzanie – sporo ofert odrzucają, akceptując tylko te, które pasują do ich stylu życia.

 

 

Piękne, popularne i bogate – nic dziwnego, że wokół sióstr Kardashian kręci się sporo adoratorów. Każdy facet powinien się jednak zastanowić, czy warto wchodzić z nimi w bliższą relację – o klątwie Kardashianek przeczytacie w kwietniowym numerze PLAYBOYA.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska