„American Playboy: The Hugh Hefner Story” – pierwszy zwiastun serialu o Hefie

2017-03-20
„American Playboy: The Hugh Hefner Story” – pierwszy zwiastun serialu o Hefie

„American Playboy: The Hugh Hefner Story” to serial stworzony przez Amazona, opowiadający historię życia założyciela PLAYBOYA – Hugh Hefnera. Właśnie ukazał się jego pierwszy zwiastun.

Wygląda na to, że nasz Ojciec Chrzestny w końcu doczeka się solidnej historii, opowiadającej o jego długim i obfitującym w masę interesujących wydarzeń życiu. Serial ma liczyć 10 odcinków, a jego premiera została zaplanowana na 7 kwietnia 2016 roku. Podobnie jak w przypadku seriali Netfliksa, widzowie serwisu Amazon Prime (bo to właśnie firma Jeffa Bezosa odpowiada za produkcję) otrzymają wszystkie odcinki od razu. Zobaczcie, jak prezentuje się zwiastun „Amerykańskiego Playboya”:

 

 

Twórcy serialu dysponowali potężnym materiałem źródłowym – otrzymali dostęp nie tylko do ponad 17 tysięcy godzin prywatnych nagrań Hefa, ale również do 2600 scrapbooków (rodzaj pamiętnika, gdzie wkleja się także zdjęcia, bilety, wycinki oraz inne cenne drobiazgi). Serial nie będzie się jednak składał wyłącznie ze zgrabnie zmontowanych archiwów. Nie zabraknie także scen fabularyzowanych, w których w rolę Hefnera wcieli się aktor Matt Whelan. Będzie to z pewnością najtrudniejsze wyzwanie w jego dotychczasowej karierze – jak dotąd zagrał w kilku niezbyt znanych serialach. Oprócz niego w produkcji Amazona zobaczymy także Iana Bella, Adama Jonasa Segallera oraz Emmetta Skiltona.

 

Premiera serialu została zaplanowana na 7 kwietnia 2016 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska