Gwiazdy na premierze Huawei P10

2017-03-21
Gwiazdy na premierze Huawei P10

Wczoraj odbyła się premiera flagowego smartfona Huawei P10. Byliśmy tam i spotkaliśmy tam kilka znajomych twarzy: Roberta Lewandowskiego, Piotra Stramowskiego, Annę Wendzikowską, Karolinę Gilon czy Marcelinę Zawadzką.

Nas na zdjęciu z imprezy wam nie pokażemy, ale przyjrzyjcie się uważnie zdjęciu głównemu tego artykułu, a dostrzeżecie leżący przed Robertem Lewandowskim numer Piłkarskich Wywiadów PLAYBOYA, który podarowaliśmy mu chwilę wcześniej. Bo – co tu ukrywać – byliśmy na imprezie nie tylko dla Huawei, ale także dla Roberta. Po co był nam potrzebny? Cierpliwości, dowiecie się za jakiś czas!

 

 

Poza Lewandowskim na imprezie spotkaliśmy jeszcze trochę znajomych twarzy. Byli tam Piotr Stramowski, ulubienica niektórych redaktorów Marcelina Zawadzka, Anna Wendzikowska, Patryk Grudowicz, Karolina Pisarek i Karolina Gilon. Zresztą zobaczcie sami – w galerii!

 

A sam Huawei P10? Zapowiada się obiecująco, zwłaszcza, że reklamowany jest jako prawdziwe studio fotograficzne w smartfonie. Aparat w nowym flagowcu Huaweia został zaprojektowany we współpracy z firmą Leica. Główny, podwójny aparat drugiej generacji, w którym matryca RGB ma rozdzielczość 12Mpx, a monochromatyczna 20Mpx ma pozwalać na robienie zdjęć nieosiągalnej wcześniej jakości. Twórcy przekonują, że aparat najlepiej sprawdza się w robieniu portretów – dzięki nowoczesnej technologii 3D czujnik w aparacie jest w stanie określić 190 punktów na twarzy, dostosowując parametry aparatu w taki sposób, by wykonać idealne zdjęcie. Ta właściwość aparatu została zresztą przetestowana podczas spotkania – fotografował Jacek Poremba, a modelem był Jakub Kosel, który od razu zmienił swoje zdjęcie profilowe na to wykonane podczas imprezy!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska