Rihanna ogląda siebie uprawiającą seks. Jest... zawstydzona

2017-03-22
Rihanna ogląda siebie uprawiającą seks. Jest... zawstydzona

Każdy kto kiedyś nakręcił własną seks-taśmę, a później ją obejrzał wie, że może się to okazać dziwnym doświadczeniem. Teraz dowiedziała się o tym także Rihanna.

Pochodząca z Barbadosu gwiazda uchodzi za jedną z najseksowniejszych kobiet świata. I jest gorąca, co tu dużo mówić. Czy to, że jest seksowna musi jednak od razu znaczyć, że jest bezwstydna. Nie. Niestety, nie.

 

Zresztą – pora już rozwiać wasze wątpliwości – nie chodzi nawet o seks-taśmę Rihanny, ale o jej debiut w popularnym w Stanach serialu Bates Motel. Tak, dobrze rozumiecie, w serialu Rihanna zagrała m.in. w scenie seksu.

 

O co chodzi? Rihanna wyemitowała na swoim Instagramie relację na żywo... ze swojego oglądania odcinka serialu, w którym zagrała. Tak w dzisiejszych czasach robi się virale.

 

 

RiRi oglądająca siebie uprawiającą seks jest wyraźnie zażenowana. Zresztą sami zobaczcie. Udaje? Może i tak, ale umiejętnie. Dlaczego tak podejrzewamy? No cóż, zwykle Rihanna wcale nie daje sygnałów jakby wstydziła się swojego ciała. Przypomnijmy chociażby ciuchy, na których widnieje naga Rihanna, albo po prostu jej klipy oraz zachowania sceniczne. Ciekawa sprawa z tym wstydem!

 

fot. Eva Rinaldi/Flickr

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska