Nowy „Słoneczny patrol” – świeżutki zwiastun

2017-03-23
Nowy „Słoneczny patrol” – świeżutki zwiastun

Czy będziemy mieli do czynienia z triumfalnym powrotem czerwonych strojów kąpielowych? Czy znów poczujemy się jak w latach dziewięćdziesiątych, czyli jakbyśmy mieli na karku trochę mniej lat niż teraz? Czy znowu będziemy mocno wgapiać się w krągłości ukrytymi pod napiętymi kostiumami ratowniczek? Mniej więcej tego oczekujemy od nowego „Słonecznego patrolu”!

Hollywoodzki nawyk zamieniania każdego popularnego serialu w pełnometrażowy film może być irytujący. Ale czy kogokolwiek boli to akurat w przypadku Słonecznego patrolu? No cóż, nas nie boli.

 

 

Już z poprzedniego trailera dowiedzieliśmy się, że nowy Słoneczny patrol będzie utrzymany w konwencji lekkiej komedii – i dobrze. Dowiedzieliśmy się również, że wystąpią w nim tacy aktorzy jak Dwayne Johnson i Zac Efron, a także – co dla nas ważniejsze – piękne panie: Alexandra Daddario, Ilfenesh Hadera i Priyanka Chopra. Za kamerą stanął natomiast Seth Gordon, znany z takich filmów jak Szefowie wrogowie, czy The King of Kong i przede wszystkim ze znanych i śmiesznych seriali komediowych: Biuro, Współczesna rodzina, Community czy Parks and Recreation. Wystarczająca rekomendacja?

 

Wydaje się, że tak, ale dla tych, którzy zawsze chcą, żeby było chociaż trochę „po staremu” też mamy dobre wiadomości. W rolach epizodycznych w filmie wystąpią kultowi aktorzy znani z pierwowzoru, czyli Pamela Anderson i David Hasselhoff! W końcu bez nich trudno byłoby sobie wyobrazić Słoneczny patrol.

 

Film wejdzie do kin na całym świecie 10 maja. Do kin w naszym kraju – zaledwie dwa dni później. Twórcy chyba wiedzą, że już czekamy na ich dzieło z popcornem w garści.

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska