Durex zaczyna produkować jeansy

2017-03-24
Durex zaczyna produkować jeansy

Najbardziej znany producent prezerwatyw na świecie właśnie wchodzi na rynek z czymś innym niż do tej pory i wzbudza tym radość internautów na całym świecie. Zaczyna produkować... jeansowe spodnie. Na razie będą w nich chodzić Hindusi.

Czy chodzi o to, że rzeczywiście – jak wskazują niektóre badania – coraz mniej osób na całym świecie używa prezerwatyw (mimo, że przecież są konieczne, by zachować bezpieczeństwo w przypadku przygodnych kontaktów seksualnych)? A może z jakichś powodów w Indiach, które będą rynkiem zbytu dla linii Durex Jeans, ludzie pomyśleli, że noszenie jeansów produkowanych przez firmę kojarzącą się z prezerwatywami będzie znakomitym pomysłem?

 

To drugie jest akurat całkiem możliwe. Mocno promuje je bowiem Ranveer Singh, czyli tamtejsza ikona stylu, jeden z największych gwiazdorów Bollywood i ambasador marki Durex w Indiach. Twierdzi on, że pomysł jest znakomity i zamierza być pierwszą osobą, która włoży na siebie te spodnie. Znając uwielbienie jakim Hindusi darzą swoje gwiazdy – bardzo możliwe, że faktycznie podążą za nim tłumy. Na razie Singh ujawnia, że miał je już na sobie i że noszą się świetnie.

 

Rohit Jindal, dyrektor marketingu z Durex India twierdzi, że jeansy od Durexa są tworzone przede wszystkim z myślą o młodych ludziach. – Chcemy, żeby Durex kojarzył się młodzieży z najwyższymi standardami w każdym z segmentów, którymi się zajmuje – twierdzi. – Zatrudniliśmy najlepszych projektantów na świecie, żeby wyciągnęli prawdziwą esencję jeansu i połączyli to ze stylem Durexa, który jest związany przede wszystkim z trwałością i elastycznością i w którym moc i przyjemność idą ze sobą ramię w ramię – dodaje Jindal.

 

Nasz komentarz? Cóż, chyba po raz pierwszy najbardziej zadowoleni wcale nie będą ci, którzy kupują Durexy w rozmiarze XXL...

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska