„Liga Sprawiedliwych” w nowym zwiastunie

2017-03-26
„Liga Sprawiedliwych” w nowym zwiastunie

Warner Bros nie poddaje się i wytacza naprawdę ciężkie działa przeciwko Marvelowi – czy „Liga Sprawiedliwych” ma szansę dorównać doskonale przyjętym kilka lat temu „Avengersom”? Właśnie pojawił się pierwszy, dość obszerny zwiastun tej produkcji.

Stwierdzenie, że filmowym adaptacjom komiksów stworzonych przez DC Comics idzie nieco gorzej niż tym, które wyszły pod szyldem Marvela będzie z jednej strony prawdziwe, a z drugiej mocno niedopowiedziane. Analogiczne byłoby zdanie, że typowa listopadowa pogoda nie jest zbyt słoneczna. Zarówno ostatnie odsłony przygód Supermana, jak i Batmana zawodził oczekiwania fanów komiksowych adaptacji, nie mówiąc o Legionie samobójców – o „sukcesie” tego dzieła sporo mówi fakt, że więcej nagród od pierwowzoru zdobyła jego porno parodia.

 

Liga Sprawiedliwych to w pewnym sensie być albo nie być dla Batmana i jego ekipy – jeśli bohaterowie DC Comics tym razem poniosą porażkę, chyba ostatecznie stracimy nadzieję na to, że kiedykolwiek przyjdzie nam obejrzeć dobry film, osadzony w tym uniwersum. Na ostateczny werdykt musimy jednak poczekać do listopada, a teraz możemy się cieszyć zwiastunem tej produkcji:

 

 

Nie nastawiamy się rzecz jasna na ambitny scenariusz i przesadnie skomplikowaną intrygę – mamy tylko nadzieję, że film zapewni po prostu dobrą rozrywkę, czego nie można powiedzieć o jego poprzednikach. Na ekranie, oprócz Bena Afflecka, który po raz kolejny wcieli się w rolę Człowieka-Nietoperza zobaczymy także Gal Gadot (Wonder Woman, której przygody zobaczymy również w osobnym, poświęconym jej filmie), Jasona Momoę (Aquaman, najbardziej znany z roli Khala Drogo w Grze o tron), Ezrę Millera (Flash), Raya Fishera (Cyborg) oraz Henry’ego Cavilla (Superman).

 

Na premierę filmu przyjdzie nam jednak poczekać – została bowiem zaplanowana dopiero na połowę listopada 2017 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska