„Spider-Man: Homecoming” – jest zwiastun!

2017-03-29
„Spider-Man: Homecoming” – jest zwiastun!

Po latach oczekiwania studio Sony wreszcie dogadało się z Marvelem i Człowiek-Pająk w końcu może dołączyć do Avengersów. Zanim to się jednak stanie, musi się sporo nauczyć…

W ciągu ostatnich kilkunastu lat fani filmowych adaptacji komiksów nie mogli narzekać na niedosyt Spider-Mana – od 2002 roku ukazało się pięć filmów, w których Człowiek-Pająk był centralną postacią. Trzykrotnie wcielał się w niego Tobey Maguire, a w pozostałych dwóch rolę tę powierzano Andrew Garfieldowi. Teraz, gdy Spider-Man trafił wreszcie do Marvel Cinematic Universe, będzie miał on twarz młodego aktora, Toma Hollanda. Będzie to pierwszy film poświęcony w całości tej postaci z Hollandem w roli głównej, ale już mieliśmy okazję zobaczyć go jako Petera Parkera w obrazie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów z 2016 roku. Wiemy także, że aktor podpisał kontrakt na trzy kolejne filmy – właśnie ukazał się zwiastun pierwszego z nich, zatytułowanego „Spider-Man: Homecoming” (swoją drogą jesteśmy ciekawi, jak poradzą sobie z nim rodzimi tłumacze…):

 

 

Oprócz Toma Hollanda na ekranie zobaczymy Roberta Downeya Juniora, który po raz kolejny wcieli się w rolę Tony’ego Starka, czyli Iron Mana – będzie on pełnił rolę mentora dla młodego bohatera. Jego przeciwnikiem będzie Vulture – producenci do tej roli zaangażowali Michaela Keatona, co ze względu na jego „superbohaterską” przeszłość jest bardzo ciekawym posunięciem. Marisa Tomei zagra ciocię May (która chyba nigdy wcześniej nie była tak seksowna), a gwiazdka Disneya Zendaya Coleman wcieli się w rolę Michelle.

 

O tym, że z wielką mocą łączy się wielka odpowiedzialność, polscy widzowie będą mieli okazję przekonać się po raz kolejny 14 lipca 2017 roku, bo wtedy właśnie Spider-Man: Homecoming trafi na ekrany naszych kin.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska