Amerykanie drwią z propozycji Kevina Costnera

2017-04-01
Amerykanie drwią z propozycji Kevina Costnera

Amerykańskie gwiazdy się cenią, ale czasami przesadzają. Laureat Oscara Kevin Costner postanowił sprzedać swoją posiadłość w Kalifornii. Cena, jaką zaproponował nie tylko ścina z nóg, ale przez ekspertów od nieruchomości została uznana za kuriozalną.

 

 

Nie ma wątpliwości, że posiadłość jest fascynująca i piękna. Mieści się w Montecito w Kalifornii, zaledwie kilka kilometrów od mekki miejscowych bogaczy, czyli Santa Barbara. Więcej możecie zobaczyć na zdjęciach w naszej galerii, słowny opis widoku na Pacyfik z klifu posiadłości nie oddaje rzeczywistości.

 

Kevin Costner kupił 4-hektarową posiadłość zaledwie 10 lat temu, ale najwyraźniej mu się znudziła. Wystawił ją na sprzedaż za... 60 milionów dolarów. Cena, jaką za nią zapłacił to 28,5 miliona. Czyżby ziemia dwukrotnie zyskała na wartości przez dekadę?

 

Eksperci i internauci nie zostawiają na oferencie suchej nitki. Posiadłość to bowiem ziemia i niewielki, choć gustowny domek. To wszystko. Jeśli ktoś chciałby zrobić z niej naprawdę wyjątkowe miejsce, musiałby zainwestować drugie tyle.

 

Dla porównania przypomnijmy, że za 60 milionów dolarów wciąż można kupić legendarną posiadłość „Neverland” (teraz nazywa się Sycamore Valley Ranch), należącą do Michaela Jacksona. Tutaj o niej przeczytacie i zobaczycie zdjęcia. Wielkość odmienionej własności króla popu to... 1100 hektarów i kilka luksusowych budynków na terenie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska