Pary uprawiają seks i… reklamują w ten sposób ubrania

2017-03-30
Pary uprawiają seks i… reklamują w ten sposób ubrania

Gdy do skutecznej promocji produktów przestaje wystarczać „goła baba”, trzeba sięgnąć po bardziej szokujące metody. Z takiego założenia wyszła amerykańska marka odzieżowa Eckhaus Latta, która swoją najnowszą kolekcję reklamuje zdjęciami par uprawiających seks.

Zdjęcia nie do końca ubranych kobiet reklamują w dzisiejszych czasach w zasadzie wszystko – począwszy od bielizny (co jest akurat całkowicie zrozumiałe), a skończywszy na myjniach samochodowych i artykułach budowlanych. Osoby odpowiedzialne za marketing marki Eckhaus Latta doszły jednak do wniosku, że należy pójść o krok dalej. Cóż, trzeba przyznać, że zapewniło im to rozgłos na całym świecie – obok takiego pomysłu raczej trudno przejść obojętnie.

 

 

Firma zdecydowała się pójść na całość – na zdjęciach promujących najnowszą kolekcję znajdziemy ludzi uprawiających seks. Co prawda strategiczne fragmenty zdjęć zostały ocenzurowane, ale oglądający nie ma najmniejszych wątpliwości, że ich bohaterowie spędzają czas wyjątkowo przyjemnie. Co więcej, postanowiono uwiecznić nie tylko pary heteroseksualne, ale także gejów oraz lesbijki. Eckhaus Latta zadbali także o różnorodność rasową wśród modeli. Autorem zdjęć jest fotografka Heji Shin.

 

 

Czy jednak tego typu kampania rzeczywiście zachęci ludzi do zakupów, czy stanie się tylko pewną ciekawostką, o której za jakiś czas mało kto będzie pamiętał? Oczywiście rozumiemy chęć wypromowania swoich produktów, ale mimo wszystko jesteśmy zdania, że seks jest przyjemniejszy wówczas, gdy nie mamy na sobie żadnych ubrań, które mogłyby krępować ruchy.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska