Zrobiliśmy mistrzowski krok

2017-04-01
Zrobiliśmy mistrzowski krok

Co trzeba zrobić, aby stać się mistrzem w danej dziedzinie? Należy przede wszystkim odważyć się zrobić pierwszy krok! Tak też zrobiliśmy wraz z uczestnikami warsztatów „Zrób krok do bycia mistrzem”, promujących model Club C Reebok Classic.

Warsztaty „Zrób krok do bycia mistrzem z Club C” odbyły się w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie. W jednym miejscu spotkali się ludzie, którzy zdecydowali się na podjęcie wyzwania i sprawdzenie swoich umiejętności w artystycznych kategoriach. Playboy.pl do nich dołączył. Zdecydowanie - było twórczo!

 

 

W klimat dążenia do mistrzostwa wprowadziła gości prowadząca – Gabi Drzewiecka. Warsztaty podzielone były na trzy kategorie: moda, fotografia i sztuka. Mistrzowie zainspirowali uczestników do działania.

 

W strefie fotografii – prowadzący Łukasz Dziewic - pokazał triki fotografii modowej. Uczestnicy warsztatów mieli do dyspozycji trzy set-designy, które mogli dowolnie personalizować, wykorzystując różne elementy scenografii. Radek Świątkowski natomiast wprowadził uczestników w temat światła i kompozycji. Wykorzystując dostępne przedmioty budowali swoją scenografię i za pomocą telefonów komórkowych nagrywali boomerang.

 

 

Zaproszeni goście mieli także okazję dowiedzieć się na czym polega shoecustom. Podczas warsztatów prowadzonych przez Zulu Kuki mogli całkowicie odmienić wygląd butów. Każdy z uczestników otrzymał swój własny but do ozdobienia. Ilustratorka mody – Olka Osadzińska wprowadziła gości w temat projektowania butów, ich głównym zadaniem było ozdobienie cekinami, tkaninami i kredkami modelu na specjalnie przygotowanej tablicy.

Było twórczo także w strefie sztuki. Pod okiem Good Looking Studio uczestnicy tworzyli mural Club C. Z ilustratorem Alkiem Lis Kula Morawskim goście mieli okazję podszkolić się z rysunku i stworzyli oryginalne dzieło sztuki.

 

Impreza promowała nowe Reeboki. Męskie Club C 85 Tonal Gum mają elegancką, opływową formę. Wykonane ze skóry naturalnej, a widoczna, gumowa podeszwa zewnętrzna gwarantuje wytrzymałość podczas chodzenia. Club C Tonal Gum dostępne są w pięciu opcjach kolorystycznych: białej, bordowej, czarnej, zielonej i granatowej.

 

 

 

Foto: Reebok/Bartosz Pniewski

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska