„Gra o tron” – jest kolejny zwiastun!

2017-03-31
„Gra o tron” – jest kolejny zwiastun!

Stacja HBO podgrzewa atmosferę przed premierą siódmej serii swojego największego serialowego hitu ostatnich lat – i chociaż nadal są oszczędni, jeśli chodzi o dzielenie się informacjami, to jednak nowy zwiastun jest bardziej treściwy od poprzedniego.

Gra o tron to niewątpliwy serialowy fenomen ostatnich lat – nawet ci, którzy wcześniej nie przepadali za klimatami fantasy, z niecierpliwością czekali na kolejne odcinki bohaterów stworzonych przez George’a RR Martina (który nadal nie ukończył oczekiwanego od kilku lat kolejnego tomu Pieśni lodu i ognia, czyli Wichrów zimy). Kilka tygodni temu stacja HBO udostępniła pierwszy zwiastun siódmej serii swojego hitu – był on jednak, delikatnie mówiąc, mocno enigmatyczny (możecie go zobaczyć TUTAJ). Teraz otrzymaliśmy kolejny trailer, który prezentuje się następująco:

 

 

Dla stałych widzów serialu nie jest zaskoczeniem, że twórcy postanowili się skupić na właśnie tych trzech postaciach – o ile na samym początku Gry o tron trudno było stwierdzić, kto jest głównym bohaterem serialu, tak teraz nie mamy wątpliwości. Fabuła nieuchronnie prowadzi do konfrontacji pomiędzy trzema bohaterami, których zobaczyliśmy w nowym zwiastunie: Daenerys Targaryen, Cersei Lannister i Jonem Snow. Nie będziemy próbować się domyślać, jaki los czeka tych (i innych) bohaterów – serial jest na tyle nieprzewidywalny, że zapewne trafilibyśmy jak kulą w płot.

 

Siódma seria będzie krótsza od poprzednich – każda od pierwszej do szóstej włącznie liczyła dziesięć odcinków, natomiast najbliższa będzie składała się z siedmiu epizodów. Jego premiera została zaplanowana na 16 lipca 2017 roku. Ósmy, wieńczący całą historię sezon, ma być jeszcze krótszy – zaledwie sześcioodcinkowy.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska