Mafia III tuż, tuż

Mafia III tuż, tuż

Kolejna odsłona, spokojnie można już powiedzieć kultowej serii, zbliża się wielkimi krokami. Produkcja studia Hangar13, która na niedawnych targach E3 w Los Angeles, została dosłownie zasypana nagrodami. Poniżej przedstawiamy, tylko dla Waszych oczu i uszu, oficjalny zwiastun 3 części światowego bestselera w polskiej wersji językowej.

W kilku zdaniach o grze. Fabuła jest osadzona na przełomie lat 60. i 70. minionego wieku. Miasto w którym nasz bohater- Lincoln Clay, będzie toczył boje, zostało odwzorowane na wzór Nowego Orleanu. Clay jest weteranem z Wietnamu, działa w bliżej nieokreślonej organizacji mafijnej. Kiedy bliskie mu osoby, zostają brutalnie zabite poprzysięga on zemstę. I właśnie o to w nowej Mafii głównie chodzi. Wiemy, że to niejaki Sal Marcano odpowiada za masakrę, z kolejnymi etapami będziemy się starać zbliżyć do niego na tyle aby odpłacić pięknym za nadobne.

 

Jak widać zdjęcia z gameplayu są co najmniej zadowalające. Grając przemierzymy wiele malowniczych lokacji, które zostały wykonane starannie i co ważne właściwie oddają ducha czasu. Mechanika gry jak nigdy zbliżona jest do GTA, czyli cyklu z którym bezpośrednio konkuruje. Mamy zatem otwarty świat który naprawdę tętni życiem. Zadań pobocznych jest bez liku, sposobów w jakie możemy zmierzać do końca rozgrywki też jest sporo. Co za tym wszystkim idzie, grając na nudę raczej nie będziemy narzekać.

 

Gra zostanie wydana na platformach PC jak i na konsolach. Wielkich różnic w odczuciach pomiędzy wydaniami nie powinniśmy się spodziewać. Jak zwykle przy tej okazji posiadacze “blaszaków” mogą się spodziewać odrobinę lepszej grafiki, jeśli oczywiście tylko podzespoły im na to pozwolą.

 

 

Fanów serii na pewno ucieszy fakt, że przy trzeciej jej odsłonie pracowali ludzie którzy współtworzyli dwie poprzednie części. Gwarancja dobrej rozrywki i rozgrywki, zatem murowana. Mafia III ma być dostępna od 7 października 2016 roku, choć jak wiadomo przy tak dużych projektach, przesunięcie daty premiery na późniejszą, jest ze wszech miar prawdopodobne. Dystrybutorem gry w Polsce będzie Cenega.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska