Heath Ledger. Pierwszy trailer filmu o niesamowitym aktorze!

2017-04-05
Heath Ledger. Pierwszy trailer filmu o niesamowitym aktorze!

Rzadko pokazujemy wam zapowiedzi filmów dokumentalnych, ale ta jest tego warta. Właśnie opublikowano trailer dokumentu o Heathcie Ledgerze.

 

Dokumentalny, pełnometrażowy film o przedwcześnie zmarłym aktorze pod tytułem „I Am Heath Ledger” będzie miał premierę na festiwalu Tribeca Film Festival. Po premierze wejdzie do szerokiej dystrybucji, w wyselekcjonowanych kinach najpierw w Stanach Zjednoczonych, a potem na całym świecie.

 

 

Co ciekawe, większa część obrazu to niepublikowane nigdy wcześniej filmy, które kręcił sam aktor. Całość wyreżyserował Derik Murray na zlecenie Spike TV. W filmie wypowiadają się przyjaciele aktora, w tym Naomi Watts, Ben Mendelsohn i Ang Lee, który wyreżyserował „Tajemnicę Brokeback Mountain” w 2005 roku.

 

Heath Ledger był jednym z najlepszych aktorów swojego pokolenia. Urodził się w 1979 roku w Perth w Australii. Poza wspomnianą „Tajemnicą Brokeback Mountain” zagrał także Jokera w filmie „Mroczny rycerz”. Za tę rolę drugoplanową, już pośmiertnie, został uhonorowany Oscarem.

 

Zmarł na skutek zatrucia organizmu mieszanką tabletek nasennych i leków na receptę. Przedawkowanie mogło być przypadkowe lub być samobójstwem, nie ma co do tego pewności.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska