Niesamowity grill sterowany smartfonem

2017-04-05
Niesamowity grill sterowany smartfonem

Wiosna ruszyła już pełną parą! A skoro wiosna to zaczyna się sezon na grillowanie. Chyba trudno zrobić to lepiej niż z tym grillem.

Czas na grilla, panowie. Słońce, trawa, zimne piwo i pyszne, świeżo przyrządzone jedzenie! Czego brakuje w tym opisie? Na przykład głupich trudności z rozpaleniem grilla na wietrze. No ale jeśli ma się dobrego grilla to i trudności znikają.

 

 

Jaki grill jest dobry? Na przykład Traeger Timberline Smart Grill. Dobrze widzicie – „smart”. To znaczy, że spryciarzem da się operować za pomocą smartfona. Bez podnoszenia się! Potrzebna jest do tego tylko aplikacja, która służy do ustawienia temperatury, czasu działania, rodzaju działania. Rodzaju działania? Owszem, bo Traeger Timberline posiada opcje nie tylko grillowania, ale także pieczenia i wędzenia.

 

 

Jeden minus: musisz mieć źródło prądu, bo ten grill działa właśnie dzięki elektryczności. Zużywa ją wprawdzie oszczędnie, ale jednak bez niej ani rusz.

 

 

Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach – większej (nieco ponad 21 litrów) i mniejszej (ponad 13 litrów). Wybór zależy od tego ilu gości zwykle zapraszacie na swoje grille. Cena: 2000 i 1700 dol.

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska