„All Eyez On Me” – zwiastun filmu biograficznego o Tupacu

2017-04-07
„All Eyez On Me” – zwiastun filmu biograficznego o Tupacu

Amerykanie będą mieli swój odpowiednik „Jesteś Bogiem” – w czerwcu na ekrany kin trafi film opowiadający o życiu jednego z najważniejszych raperów w historii, czyli Tupaca Amaru Shakura. Właśnie ukazał się jego zwiastun.

Po Notoriousie z 2009 roku (traktującym, rzecz jasna, o Notoriousie B.I.G) i Straight Outta Compton z 2015 roku o legendarnej grupie NWA w końcu przyszedł czas na film o jednej z największych ikon amerykańskiego rapu. Zobaczcie, jak wygląda zwiastun All Eyez On Me – obrazu biograficznego o Tupacu Shakurze:

 

 

Tytuł filmu pochodzi od czwartego, solowego albumu artysty i zarazem ostatniego, który trafił do sprzedaży za jego życia (jego premiera odbyła się 13 lutego 1996 roku). W roli głównej zobaczymy Demetriusa Shippa Juniora – będzie to jego debiut na dużym ekranie. Obok niego w obsadzie znaleźli się między innymi Danai Gurira (która wcieli się w Afani Shakur, matkę rapera), Dominic L. Santana (Suge Knight), Jamal Woolard (Notorious B.I.G) i Kat Graham (Jada Pinkett, obecnie żona Willa Smitha). W filmie wystąpi również Lauren Cohan, znana głównie z roli Maggie w serialu The Walking Dead. Autorami scenariusza są Ed Gonzalez i Jeremy Haft, natomiast za reżyserię odpowiada Benny Bloom.

 

Film trafi na ekrany amerykańskich kin 16 czerwca 2017 roku – dokładnie w dniu 46. rocznicy urodzin rapera. W tej chwili nic nie wiadomo na temat polskiej dystrybucji All Eyez On Me, ale skoro Straight Outta Compton można było obejrzeć w naszych kinach, to być może podobnie będzie w przypadku obrazu o Tupacu Shakurze.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska