Charlize Theron jako „Atomowa blondynka” zachwyca w nowym zwiastunie

2017-04-12
Charlize Theron jako „Atomowa blondynka” zachwyca w nowym zwiastunie

Pochodząca z Republiki Południowej Afryki aktorka jako agentka MI6 Lorraine Broughton zostaje wysłana w czasie zimnej wojny do Berlina na tajną misję.

Kino akcji wraca do swoich korzeni – ogromny sukces obu części Johna Wicka z Keanu Reevesem w roli głównej sprawiły, że producenci postanowili wrócić do stylu, który święcił triumfy na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Doskonale to znacie – główny bohater jest nie tylko mistrzem wszystkich możliwych sztuk walki i strzelcem wyborowym, ale również niezwykle zdolnym uwodzicielem. Twórcy filmu Atomic blonde postanowili odpowiedzieć na pytanie – co by było, gdyby James Bond był nie przystojnym mężczyzną, a zabójczo piękną kobietą? Zobaczcie zwiastun tej produkcji – jeśli film utrzyma jego poziom, będziemy mieli do czynienia z naprawdę solidnym kawałkiem kina:

 

 

Kontaktem Lorraine w komunistycznym Berlinie będzie David Percival (w tej roli James McAvoy, znany chociażby z kilku ostatnich części X-men). Oprócz nich na ekranie zobaczymy między innymi Johna Goodmana, Sofię Boutellę (o której wspominaliśmy przy okazji zwiastuna Mumii z Tomem Cruisem), a także Tila Schweigera i niezwykle charakterystycznego Toby’ego Jonesa. Rok 2017 będzie z pewnością jednym z bardziej udanych w karierze Charlize Theron – oprócz Atomic blonde zobaczymy ją również w ósmej części Szybkich i wściekłych.

 

Film powstał w oparciu o powieść graficzną The Coldest City (taki też tytuł nosił film we wczesnej fazie produkcji). Obraz trafi do polskich kin 28 lipca 2017 roku.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska