Anthony Hopkins narratorem w nowym zwiastunie filmu „Transformers: Ostatni rycerz”

2017-04-14
Anthony Hopkins narratorem w nowym zwiastunie filmu „Transformers: Ostatni rycerz”

Sceny rodem z filmów opowiadających legendy arturiańskie, ogromne roboty i zapowiedź totalnej rozwałki, a to wszystko przy spokojnej muzyce, zapowiadane wyważonym głosem Anthony’ego Hopkinsa.

Filmy z serii Transformers nigdy nie aspirowały do roli ambitnego kina. Wręcz przeciwnie – to zawsze miała być niezobowiązująca, niezbyt angażująca intelektualnie, ale za to widowiskowa wizualnie i wciągająca rozrywka. Michaelowi Bayowi sztuka tworzenia takiego kina z ogromnymi robotami w rolach głównych udaje się na tyle dobrze, że niebawem będziemy mogli obejrzeć piąty już film pod szyldem Transformers, tym razem z podtytułem Ostatni rycerz. Czego możemy się spodziewać po tej produkcji? Cóż… Niech zwiastun przemówi:

 

 

O fabule filmu nie ma większego sensu się rozpisywać, bo i nie ona jest tutaj najważniejsza – ludzie, którzy wybierają się do kina na filmy z tej serii, liczą przede wszystkim na dobrą rozrywkę. Mamy zatem nadzieję, że kontrowersyjnemu reżyserowi uda się spełnić ich oczekiwania.

 

W Ostatnim rycerzu, podobnie jak w czwartej części, nie zobaczymy już Shii LaBeoufa w roli Sama Witwicky’ego. Głównym protagonistą ponownie będzie Cade Yeager (Mark Wahlberg), a na ekranie partnerować mu będą między innymi William Lennox (John Duhamel), Sir Edmund Burton (wspomniany Anthony Hopkins, który nie tak dawno temu zadziwił świat twierdzeniem, że w jego opinii Michael Bay jest prawdziwym geniuszem), Vivian Wembley (Laura Haddock) i Robert Epps (w tej roli znany z serii Szybcy i wściekli) Tyrese Gibson.

 

Kolejne starcie pomiędzy ludźmi i wielkimi robotami będziemy mogli obejrzeć w kinach w piątek 23 czerwca 2017 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska