„Amerykański zabójca” walczy z terrorystami w pierwszym zwiastunie

2017-04-19
„Amerykański zabójca” walczy z terrorystami w pierwszym zwiastunie

W sieci pojawił się pierwszy trailer filmu „American assassin” – w obsadzie znaleźli się między innymi Dylan O’Brien i Michael Keaton.

American assassin to film oparty na bestsellerowym cyklu autorstwa Vince’a Flynna, opowiadającego o walce z terroryzmem. Głównym bohaterem jest Mitch Rapp – rekrut CIA, którego mentorem w agencji jest weteran zimnej wojny. Duetowi zostanie przydzielona sprawa zbadania pozornie przypadkowych ataków zarówno na cele wojskowe, jak i cywilne. Zobaczcie, jak prezentuje się zwiastun tej produkcji:

 

 

W rolę Mitcha Rappa wcieli się aktor Dylan O’Brien, któremu widzowie mogą kojarzyć przede wszystkim z serialu Nastoletni wilkołak oraz filmu Żywioł. Deepwater horizon, a także serii Więzień labiryntu. Partnerować mu będzie prawdziwy holywoodzki weteran, czyli Michael Keaton – niezapomniany Batman w filmach Tima Burtona. Oprócz nich na ekranie zobaczymy między innymi Scotta Adkinsa, Taylora Kitcha oraz Sineę Lathan. Reżyserem filmu jest Michael Cuesta, a scenariusz został napisany przez Stephena Schiffa. Premiera została zaplanowana na wrzesień 2017 roku.

 

W 2017 roku na ekranach kin będziemy mieli okazję obejrzeć kilka naprawdę interesujących obrazów. Miłośnicy kina superbohaterskiego czekają przede wszystkim na drugą część Strażników galaktyki i trzecią odsłonę przygód Thora, Charlize Theron zachwyciła nas w zwiastunie Atomowej blondynki (jeśli nie widzieliście, koniecznie radzimy nadrobić zaległości – to po prostu nie może nie być hit), a pod koniec roku wszyscy zapewne tłumnie ruszą do kin na kolejną część Gwiezdnych wojen, czyli Ostatniego Jedi.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska