„Kingsman: The Golden Circle” w pierwszym zwiastunie

„Kingsman: The Golden Circle” w pierwszym zwiastunie

Studio 20th Century Fox postanowiło nieco zakpić z obecnego trendu tworzenia długich trailerów, które często niemal streszczają cały film. Trailer „Kingsmen: The Golden Circle” trwa bowiem… 15 sekund. Nie oznacza to bynajmniej, że brakuje w nim treści!

Pierwsza część, czyli Kingsman: Tajne służby był dowodem na to, że w Hollywood nadal są ludzie, którzy mają odwagę tworzyć nowe obrazy, które nie są sequelami ani remake’ami. Nie był to jednak film całkowicie oryginalny – garściami czerpał z klasyki kina szpiegowskiego z lat sześćdziesiątych, traktując je z jednej strony z szacunkiem, a z drugiej dużym przymrużeniem oka. Opowiadał historię młodego tajnego agenta, Gary’ego „Eggsy’ego” Unwina (Taron Egerton), który trafia pod skrzydła doświadczonego Harry’ego Harta (Colin Firth). Ich zadaniem jest powstrzymanie Valentine’a (w tej roli rewelacyjny Samuel L. Jackson) przed wprowadzeniem w życie demonicznego planu. Film okazał się tak dużym sukcesem, że sequel po prostu musiał powstać. I właśnie dostaliśmy jego pierwszą zapowiedź:

 

 

Żeby móc czegokolwiek dowiedzieć się o Golden Circle, należy obejrzeć zwiastun klatka po klatce. Czego zatem możemy się spodziewać po tym filmie? Cóż, głównym bohaterem ponownie będzie wspomniany Eggsy, wybierze się do Stanów Zjednoczonych, gdzie działa sprzymierzona agencja o nazwie Statesmen. Trudno przewidzieć, co stanie się później, ale ratowanie świata z pewnością wchodzi w grę. W obsadzie znaleźli się również Channing Tatum, Halle Berry, Julianne Moore, Jeff Bridges oraz Sir Elton John. Scenariusz został napisany przez Matthew Vaughna i Jane Goldman na podstawie komiksu Marka Millara i Dave’a Gibbonsa. Data premiery nie została niestety podana.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska