Zegar dla fanów kosmicznych podróży

2017-04-24
Zegar dla fanów kosmicznych podróży

W kosmosie czas płynie wolniej. Zapytajcie jakiegokolwiek astronauty – na pewno to potwierdzi. A z takim zegarem jak ten MB&F może okazać się, że czas zacznie płynąć trochę wolniej także na Ziemi...

Seria zegarów nazywa się Destination Moon (po polsku: Cel podróży Księżyc). Coś dla facetów! Bo, któremu mężczyźnie nie działają na wyobraźnię poczynania NASA czy wspomniana o pierwszej wizycie na Księżycu Neila Armstronga i Buzza Aldrina? Nam działają i zawsze działały. I – co tu dużo mówić – takie cacko jak Destination Moon na pewno chętnie powitalibyśmy w swoich salonach.

 

 

Destination Moon to dzieło dwóch firm zegarmistrzowskich: MB&F i L’Epée 1839. Wygląda, no cóż, jak rakieta kosmiczna. Czyli pięknie. Poza tym zegar jest wykonany z niebywałą starannością. Weźmy choćby małego astronautę, który wspina się na rakietę po drabinie.

 

 

Rakieta od MB&F i L’Epée 1839 mierzy dokładnie 40 cm i może chodzić nawet do ośmiu dni bez zasilania (tyle wytrzymuje rezerwa).

 

 

Edycja jest ściśle limitowana. Takich zegarów powstało tylko 50. I swoje kosztują. Obojętnie od tego jaki kolor wybierzecie, cena wynosi dokładnie 19 805 dol. Sporo, ale ci, których stać na pewno chcieliby chociaż w ten sposób przybliżyć się do dziecięcych marzeń o podboju kosmosu!

 

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska