„Kingsman: The Golden Circle” – jest pierwszy pełny zwiastun!

2017-04-25
„Kingsman: The Golden Circle” – jest pierwszy pełny zwiastun!

Po krótkiej zapowiedzi sprzed kilku dni twórcy filmu postanowili podzielić się ze światem pełnym zwiastunem tej produkcji.

Kilka dni temu studio 20th Century Fox pokazało pierwszą zajawkę sequela bardzo dobrze odebranego przez widzów filmu Kingsman: Tajne służby z 2014 roku. Jednak to, co otrzymaliśmy trudno nazwać zwiastunem – opublikowany filmik trwał bowiem… 15 sekund i trudno było cokolwiek z niego wywnioskować, a aby dowiedzieć się czegokolwiek, należało obejrzeć go klatka po klatce (pisaliśmy o nim w TYM miejscu).

 

Teraz jednak sytuacja się zmieniła i otrzymaliśmy pełny zwiastun Kingsman: The Golden Circle. Zobaczcie, jak się prezentuje:

 

 

Bohaterem Złotego kręgu ponownie będzie Gary „Eggsy” Unwin (w tej roli Taron Egerton). Jak wnioskujemy ze zwiastuna, film rozpocznie się prawdziwym trzęsieniem ziemi – londyńska siedziba Kingsman zostanie zniszczona, a Eggsy wraz z Merlinem (Mark Strong udadzą się do Stanów Zjednoczonych, gdzie funkcjonuje podobna agencja o nazwie Statesman. W rolę jej szefa wcieli się Jeff Bridges, a amerykańskich agentów zagrają między innymi Halle Berry, Channing Tatum oraz Pedro Pascal (Oberyn Martell z Gry o tron oraz Javier Pena z Narcos). Obie agencje będą wspólnie szukać sprawców ataku – sądząc po trailerze, na brak efektownych scen z pewnością nie będziemy mogli narzekać. Twórcy pokusili się również o niespodziankę – wygląda na to, że czeka nas powrót Harry’ego, czyli postaci, w którą w pierwszej części wcielił się Colin Firth. Harry wówczas zginął, więc jesteśmy niezwykle ciekawi, jak film wytłumaczy nam jego powrót (został wskrzeszony, wcale nie umarł, a może to jego klon?).

 

Na rozwiązanie tej zagadki przyjdzie nam poczekać do dnia oficjalnej premiery Kingsman: Złoty krąg, która została zaplanowana na 22 września 2017 roku. Na ekrany polskich kin film trafi nieco później – 6 października.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska