Tom Hardy ujął bandytów. Jak w filmie!

2017-04-26
Tom Hardy ujął bandytów. Jak w filmie!

Trening do ról twardzieli jednak popłaca w prawdziwym życiu. Pokazał to Tom Hardy, który złapał bandytów uciekających po Londynie.

Superbohater w realu? Proszę bardzo! Udowodnił, że tak można, brytyjski gwiazdor Tom Hardy. 

 

Lata treningów przyniosły efekt. Tom zagrał w "Zjawie", "Mroczny rycerz powstaje", ostatnim "Mad Maxie"... Do tych filmów musiał nauczyć się walczyć oraz pewnie wielu kaskaderskich sztuczek.

 

Nic dziwnego, że zareagował na to co wydarzyło się na jednej z ulic w południowym Londynie. Dwóch rzezimieszków na skuterach uderzyło w wartego fortunę Mercedesa. Prawdopodobnie była próba rozboju. Nie udało się, przestępcy postanowili uciec.

 

Właśnie wówczas pojawił się Tom Hardy, który był w okolicy przypadkiem. Doścignął delikwentów i schwytał ich, zrzucając ze skuterów. Potem dokonał profesjonalnego obywatelskiego zatrzymania. Przeszukał ich, czy nie mają broni, a świadkom polecił, by wezwali policję.

 

Oczywiście po sprawie niczego nie skomentował i nie pochwalił się swoim bohaterstwem na portalach społecznościowych. Znamy takich, którzy wysłaliby tweeta zanim zdecydowali się podjąć interwencję. Tom Hardy do nich nie należy.

 

fot. Fameflynet

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska