Momenzz – serce bije na odległość

2017-04-26
Momenzz – serce bije na odległość

Czy nas facetów podnieca taki gadżet? Pewnie raczej nie. Ale kobiety może podniecać, a poza tym nieźle wygląda. Dając jej coś takiego w prezencie możesz sporo osiągnąć...

To jak SMS z serduszkiem tylko lepiej. Dajesz jej Momenzz Heartbeat Crystal i przypominasz jej o sobie w ciągu całego dnia. Podgrzewasz atmosferę aż do wieczora. A wieczorem się spotykacie. Jak dajesz jej znać o sobie? W dość... romantyczny sposób, czyli może się jej spodobać. Jeśli zabierze ze sobą Momenzz do pracy to urządzenie będzie jej przypominało o biciu twojego serca. No ale nie zapominajmy o najważniejszym – gadżet wygląda naprawdę dobrze. W końcu brzydkiego byś jej nie dawał!

 

 

Gadżet jest zrobiony z przydymionego szkła. Podstawa jest z... cementu. A centralny punkt, serce urządzenia, jest zrobione z podświetlanego na czerwono kryształu Svarovskiego. Do tego dochodzi pokrywa złotem przepaska, która dzieli dwie części przedmiotu na połowy.

 

Urządzeniem kieruje się oczywiście za pomocą aplikacji mobilnej, którą trzeba zainstalować na swoim smartfonie. I w ten prosty sposób zawsze kiedy będziesz chciał, ona dowie się o tym, że twoje serce bije. Ba, nie tylko się dowie, ale zobaczy to na własne oczy. Mało brakuje, byśmy mogli napisać „poczuje”. Ale dobrze, że nie możemy tego napisać. Lepiej niech poczuje je wieczorem, w łóżku.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska