D Throne S Electric – najbardziej luksusowy samochód dla… dzieci

D Throne S Electric – najbardziej luksusowy samochód dla… dzieci

Jeździsz luksusowym samochodem i chciałbyś, żeby twoje dziecko również poczuło powiew prestiżu za kółkiem? Swojego auta raczej mu nie oddasz, ale istnieje idealne wyjście z tej sytuacji i nazywa się D Throne S Electric.

Starsi czytelnicy z pewnością pamiętają przeznaczone dla dzieci samochody Moskwicz Azak, które poruszały się dzięki sile mięśni (były wyposażone w pedały). Nie rozwijały co prawda zawrotnych prędkości, ale pozwalały się dzieciom czuć lepiej od tych, które zmuszone były do jazdy na zwykłych, nudnych rowerach. W końcu samochód to zupełnie coś innego niż jednoślad!

 

 

Trend tworzenia miniaturowych samochodzików przeznaczonych dla najmłodszych bynajmniej nie zaginął – zmieniła się jedynie technologia oraz oferta modelowa. Dla rodziców najbardziej wymagających powstało autko o nazwie D Throne S Electric. Chociaż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że za tym projektem stoi któraś z brytyjskich marek motoryzacyjnych (wygląd pojazdu jest bowiem mocno inspirowany klasycznymi samochodami z początków XX wieku), to rzeczywistość jest nieco zaskakująca – auto zostało bowiem stworzone w Korei Południowej przez Hyunsoo Choia and Taeno Yoona.

 

Jeśli więc masz zamiar rozpuścić swoje dziecko i od małego wywoływać w nim nierealne oczekiwania odnośnie rzeczywistości, to chyba nie ma lepszego sposobu. D Throne S Electric posiada bowiem interesujące wyposażenie – w środku znajdziemy między innymi skórzaną tapicerkę, autko posiada system zawieszenia, a także światła i elektryczny silnik. Ile pieniędzy trzeba zatem wyłożyć, aby w ten sposób uszczęśliwić swoją pociechę? Cena wynosi 3 tysiące dolarów. Cóż, w takiej sytuacji chyba lepiej poczekać, aż potomek zda egzamin na prawo jazdy i będzie mógł zasiąść za kierownicą prawdziwego samochodu.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska