Ermenegildo Zegna wchodzi na rynek audio

Ermenegildo Zegna wchodzi na rynek audio

Włoski dom mody jak dotąd był kojarzony głównie z wyrobem odzieży oraz obuwia. Teraz ta sytuacja może się zmienić, ponieważ logo tego znanego producenta trafiło również na akcesoria z zupełnie innej branży.

Firma postanowiła bowiem spróbować swoich sił na rynku audio. Taka decyzja zupełnie nas nie dziwi, ponieważ o owocach współpracy marek modowych z producentami sprzętu do słuchania muzyki mieliśmy okazję wspominać na naszych łamach kilkakrotnie. Tak było chociażby w przypadku Diora, który połączył siły z Sennheiserem, a efektem tej współpracy był imponujący, high-endowy zestaw słuchawkowy.

 

 

Ermenegildo Zegna nawiązał z kolei współpracę z marką Master & Dynamic. Po raz pierwszy na żywo mogli je zobaczyć ci, którzy wybrali się na 56. edycję Salone del Mobile, która odbyła się niedawno w jednej ze stolic mody, czyli w Mediolanie. Włoska marka przygotowała kilka urządzeń dla tych, którym standardowe sprzęty oferowane w sklepach z elektroniką wydają się zbyt banalne, tudzież mało stylowe. Cóż, na to drugie z pewnością nie można narzekać w przypadku omawianych urządzeń.

 

Wśród oferowanych sprzętów znalazły się słuchawki (zarówno douszne, jak i nauszne) oraz – co ciekawe – z gramofonem. Nie mamy co prawda pewności co do jakości dźwięku oferowanego przez ten sprzęt, ale nie ulega najmniejszej wątpliwości, że mamy do czynienia z jednym z najładniejszych tego typu urządzeń na rynku. Ci, którzy cenią sobie przede wszystkim walory estetyczne, powinni być bardzo zadowoleni.

 

Słuchanie muzyki z płyt winylowych stało się w ostatnich latach niezwykle popularne, więc i temat gramofonów co jakiś czas pojawia się na naszej stronie – w przeszłości pisaliśmy między innymi o MAG-LEV, czyli niezwykle innowacyjnym, lewitującym gramofonie, o LOVE, czyli modelu przenośnym, oraz takim, który umożliwia słuchanie winyli w… pionie!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska