Jak zacząć rozmowę w aplikacji randkowej? 7 niezawodnych sposobów

2017-04-27
Jak zacząć rozmowę w aplikacji randkowej? 7 niezawodnych sposobów

Masz już Tindera. Albo podobną aplikację. To część sukcesu. Teraz za jego pomocą musisz nauczyć się skutecznie skłaniać kobiety, żeby poszły z tobą do łóżka. To bywa bardzo łatwe, ale czasami trzeba trochę się postarać. Mamy dla was kilka sposobów na rozpoczęcie takiej rozmowy, które powinny się sprawdzić!

Uściślijmy: jeśli spodoba się jej twoje zdjęcie, a na Tinderze szuka tylko przygodnego seksu bez zbędnego gadania – jesteś w domu. Jeśli jednak jej (lub tobie) chodzi o coś innego, czyli o erotyczną przygodę, warto jednak coś powiedzieć. Przynajmniej z reguły. I przynajmniej na początek. A oto konkretne rady od redakcji PLAYBOYA.

 

Użyj więcej niż 10 słów

Bo nie zaszkodzi napisać coś, co wychodzi poza standardowe: „Cześć, co słychać?””. Coś, po czym ona pozna, że włożyłeś w to chociaż minimum wysiłku. Albo że masz minimum fantazji. Tylko uważaj! Nie przegnij. Wiadomość na stronę A4 to też przegięcie! Ważne: bądź zabawny!

 

Nie zaczynaj od komplementowania jej wyglądu

Tak, wiemy, że chcesz być miły. Ale nie rób tego w ten sposób. Rozpoczynanie konwersacji od „Masz takie piękne oczy!” sprawi, że 1) ona pomyśli, że jesteś zbyt napalony, 2) znowu wykażesz się kompletnym brakiem wyobraźni. Bo czy jest coś bardziej oczywistego niż komplementy dotyczące wyglądu? Przynajmniej na start.

 

Zamiast tego skup się na jej osiągnięciach

Wyjdzie na to, że ona interesuje cię jako człowiek. I poczuje się z tym dobrze. Zresztą może jest całkiem interesująca. Tego ci przynajmniej życzymy. Bo wtedy ty możesz poczuć się dobrze.

 

Udowodnij, że czytałeś jej profil

Poświęciłeś na to swój czas. Nie jest pierwszą lepszą. Przynajmniej nie na tyle, żebyś pisał w ciemno, zupełnie nie wiedząc kim jest. Zainteresowałeś się tym, kim jest. Nie tylko seksem z byle kim. Czyli na starcie masz plusa. Przynajmniej u większości dziewczyn.

 

Zadaj pytanie o jej zdjęcie

Może trenuje jakiś sport? A może była w Barcelonie, a ty przypadkiem bardzo lubisz to miasto. Jeździ na motocyklu? Cokolwiek, ważne, że w ten sposób też wykazujesz zainteresowanie i to, że obchodzi cię kim ona jest i co robi. A przy okazji możesz udowodnić, że nie jesteś debilem i łatwo sprowokować rozmowę „o czymś.”

 

Zadaj oryginalne pytanie

Musi ją zaintrygować. Pokazać, że jesteś myślącym kolesiem. Oczywiście tutaj też trzeba trafić na dziewczynę z wyobraźnią i nie można przegiąć. Jeśli twoje pytanie będzie sugerowało, że jesteś maniakiem lub dziwakiem – przegrałeś. Jeśli zainteresuje ją jej własna odpowiedź na twoje pytanie – jesteś w domu.

 

Nie stresuj się!

No bo bez żartów! Przecież to tylko aplikacja. Nie gadasz z nią nawet w cztery oczy. A przecież playboya nie może stresować podrywanie. Po prostu nie i koniec! Każda kobieta wyczuje, że jesteś wyluzowany i jeśli taki będziesz – twoje szanse wzrosną o jakieś 100 proc. A jak nie odpisze? Nie zrażaj się, to tylko jej strata. Znajdziesz lepszą, ładniejszą i ciekawszą. Na Tinderze takich nie brakuje.

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska