Bruce Willis w zwiastunie „Dawno temu w Wenecji”

2017-04-28
Bruce Willis w zwiastunie „Dawno temu w Wenecji”

Może i ma swoje lata, ale zadzieranie z nim to nadal kiepski pomysł.

Oldschoolowe kino akcji, w którym bohater niemalże w pojedynkę rozprawia się z hordami anonimowych wrogów w pełni powraca do łask. Po sukcesie obu części Johna Wicka z Keanu Reevesem dostaliśmy zapowiedź Atomowej blondynki z Charlize Theron, a teraz światło dzienne ujrzał zwiastun Dawno temu w Wenecji, w którym główną rolę zagra Bruce Willis:

 

 

Podobnie jak w przypadku Johna Wicka, bodźcem popychającym głównego bohatera do akcji jest… jego pies. Tym razem czworonóg (na szczęście) nie ginie, a zostaje przez nieznanych sprawców porwany. Trop prowadzi do dealera narkotyków o ksywie Spider (w tej roli znany chociażby z Gry o tron Jason Momoa), który proponuje Steve’owi – bo tak ma na imię grany przez Willisa bohater – układ. Odzyska on psa, jeśli uda mu się znaleźć kokainę, która została bandziorowi skradziona przez piękną złodziejkę Lupe (Stephanie Sigman, czyli dziennikarka Valeria Velez z Narcos).

 

Oprócz wymienionych wyżej aktorów na ekranie zobaczymy między innymi Johna Goodmana, Elisabeth Röhm, Famke Janssen i Kala Penna. Autorami scenariusza oraz reżyserami są bracia Mark i Robb Cullen, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować z Willisem – napisali bowiem scenariusz do filmu Kevina Smitha Cop Out. Fujary na tropie. Mamy nadzieję, że tym razem efekt ich pracy zostanie cieplej przyjęty przez krytyków i publiczność.

 

Światowa premiera Dawno temu w Wenecji została zaplanowana na 18 maja 2017 roku, natomiast polscy widzowie będą mogli obejrzeć film nieco później – 23 czerwca.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska