Czteroodcinkowy wywiad Olivera Stone'a z Władimirem Putinem już niedługo

2017-05-02
Czteroodcinkowy wywiad Olivera Stone'a z Władimirem Putinem już niedługo

Od wczoraj wszyscy mówią o nowym zwiastunie serialu "House of Cards". Tymczasem już w czerwcu inna amerykańska stacja pokaże coś, co powie nam dużo więcej o PRAWDZIWYCH szczytach władzy. To nie żart: Oliverowi Stone'owi naprawdę udało się przeprowadzić długi wywiad z być może najbardziej w tej chwili intrygującym człowiekiem na świecie, który zwykle unika kontaktu z mediami.

Jak się to udało i dlaczego Putin się zgodził - nie wiemy. Wiadomo jednak, że już 12 czerwca w amerykańskiej stacji Showtime zostanie wyemitowany pierwszy spośród czterech odcinków telewizyjnego wywiadu Olivera Stone'a (reżyser takich filmów jak JFK, Urodzeni mordercy czy ostatnio Snowden) z Władimirem Putinem. Tytuł to, bez zbędnych kombinacji, The Putin Interview. Wszystko wskazuje na to, że będzie z tego pozycja obowiązkowa dla każdego, kto choć trochę interesuje się współczesnym światem.

 

 

To nie przypadkowa rozmowa. Na taką Putin nie zgodziłby się z całą pewnością. Stone spotkał się z prezydentem Rosji aż 12 razy. Nic dziwnego, że materiału wystarczyło aż na cztery odcinki wywiadu. Pewnie z nakręconego materiału dałoby się zmontować dużo więcej!

 

Showtime zapowiada wywiad twierdząc, że Stone'owi nie zabrakło dociekliwości i odwagi, by zadawać pytania, które nie każdy zadałby prezydentowi Rosji. Reżyser pytał zarówno i dojście do władzy czy obecność Rosji w Syrii, ale też o to czy Rosyjscy hakerzy rzeczywiście pomogli Trumpowi wygrać wybory prezydenckie w USA.

 

Cóż, po prostu wbijmy sobie tę datę w pamięć (12 czerwca!) i pomyślmy w jaki sposób zorganizować sobie seans na Showtime'ie. Na pewno warto.

 

fot. YouTube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska