Dolce & Gabbana w kuchni

2017-05-04
Dolce & Gabbana w kuchni

Dolce & Gabbana znamy ze świetnego designu i nimbu luksusu. Włoski dom mody szyje ubrania, na które mało kto może sobie pozwolić, ale jeśli może to już na pierwszy rzut oka widać, że nosi coś specjalnego. Tak jest od lat. Teraz rzeczy od włoskiego giganta możecie mieć także w kuchni! A konkretnie pięć przedmiotów powstałych we współpracy z firmą Smeg.

 

 

 

Co my tu mamy? Sokowirówkę, toster, ekspres do kawy, blender i czajnik. A wszystko to ozdobione kolorowymi motywami kojarzącymi się ze sztuką ludową z południa Włoch. Liczba sprzętów jest ściśle limitowana. Każde z pięciu urządzeń powstało tylko w stu sztukach! Jedna sztuka kosztuje 34 tys. dolarów. Obojętnie czy chodzi o czajnik czy o toster. Jak się spodziewaliście, nie każdy będzie sobie mógł na nie pozwolić! A szkoda, bo wyglądają bezbłędnie.

 

Nam nasuwa się do tego wszystkiego tylko jedno pytanie. Wiadomo, że Dolce & Gabbana to firma, która interesuje głównie kobiety. To one z reguły noszą ubrania włoskiego giganta. Czy tym razem firma chce powiedzieć, że miejsce kobiet jest jednak w kuchni? Nawet tych najlepiej ubranych...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska