Jak sprzedać dom? Po obejrzeniu tego filmu chętnie wydalibyście 100 milionów (gdybyście je mieli)

2017-05-05
Jak sprzedać dom? Po obejrzeniu tego filmu chętnie wydalibyście 100 milionów (gdybyście je mieli)

Jak sprzedać do wart 100 milionów dolców? To na pewno dość trudne. Nic dziwnego, że pomagają w tym TAKIE klipy reklamowe!

Posiadłość nazywa się OPUS i znajduje się przy Hillcrest Road w Beverly Hills. I wygląda tak, jak na filmie. Po prostu zobaczcie, bo słowa są zbędne.

 

 

Co jest w domu za 100 milionów dolarów? 10 aut (i to nie byle jakich, bo każdy z nich to właściwie egzemplarz muzealny; spójrzcie zresztą na złote Lamborghini Aventador i złote Ferrari). Piwnica z szampanami (też nie byle jakimi i w liczbie 170 butelek). Basen i jemu podobne udogodnienia życia codziennego to oczywiście standard, o którym nawet nie ma co wspominać. To oczywistość. No dobra, tak naprawdę baseny są w tej posiadłości dwa. Łazienek jedenaście, jedna łaźnia, salon piękności wraz z personelem i kino, które pomieści 15 osób. Może piękne panie, które w filmie są pomalowane złotą farbą nie należą do zestawu. Chociaż... to 100 milionów dolarów... Może i należą.

 

Posiadłość zajmuje powierzchnię 1905 metrów kwadratowych. Posiadłość jest zaprojektowana tematycznie, a temat jest ujęty zwięźle: Kleopatra. Stąd to całe złoto i luksusy... Ale poważnie – patrzcie na ten film i płaczcie, że was na to nie stać.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska