Jak poderwać dziewczynę na Facebooku?

2017-05-11
Jak poderwać dziewczynę na Facebooku?

Podrywanie przez internet już dawno przestało być czymś niegustownym. W końcu w internecie spędzamy obecnie tak dużą część życia, że nie ma co udawać – virtual jest taką samą częścią naszego dnia jak real. Tylko jak to zrobić?

Ogólne zasady są dość podobne do tych w prawdziwym życiu. Czyli wiele zależy od twojej taktyki i podejścia do kobiet. Rób to tak jak zawsze, tylko że pisemnie. I koniecznie wydaj się jej intrygujący. Podrywanie w sieci jest podobne do podrywania w realu. Pozostaje jeden poważny problem. Napisanie na Facebooku do nieznajomej może być trudniejsze niż podejście do niej w barze. W barze sprzyjają temu okoliczności...

 

Jak poderwać nieznajomą dziewczynę na Facebooku?

Jak poderwać dziewczynę w sieci? A zwłaszcza na Facebooku? Zacznij od siebie! Największy serwis społecznościowy ma plusy i minusy, ale na pewno już na starcie daje ci pewną przewagę. Dzięki niemu możesz się wykreować dokładnie tak jak chcesz! Zadbaj więc o to, by mieć polubione interesujące strony. Wybierz takie zdjęcie profilowe, na którym będziesz korzystnie wyglądał. Albo przynajmniej jakieś intrygujące. Nie pozwól, żeby koledzy zaśmiecili ci tablicę kompromitującymi treściami (ale także nie zamykaj jej na komentujących – dziewczyna musi mieć szansę przyjrzeć się temu, kim jesteś). Zrobione? No to przystępuj do ataku!

 

Teraz pewnie zastanawiasz się jak zaczepić dziewczynę, która wpadła ci w oko. To w pełni zrozumiałe – nie jest to takie łatwe. Przede wszystkim trzeba zachować umiar. Możesz zacząć od polubienia jej zdjęcia, dobrze jednak, żeby ona skądś cię kojarzyła. Choćby z Facebooka! Na przykład przez wspólnych znajomych.

 

Zalajkowałeś? Dobrze, ona już wie, że istniejesz. Po jakimś czasie przychodzi pora, żeby zastanowić się jak zapoznać się z wybraną dziewczyną na Facebooku. Albo inaczej mówiąc: jak ją na tym Facebooku zaczepić? Nie ma innego wyjścia – po prostu musisz zagadać. Jak? Jak to w życiu, możliwie błyskotliwie. Bądź dowcipny, wyluzowany, pełen dystansu do siebie i do sytuacji. Możesz nawet podkreślić, że nie codziennie zdarza ci się pisać do obcych kobiet na Facebooku – to będzie dobrze widziane. Poza tym ona będzie pewna, że chodzi właśnie o nią, a nie o żadną pierwszą lepszą.

 

Nie zrażaj się! Może się tak zdarzyć, że twoja wiadomość wyląduje w folderze „Inne”. Pozostaje ci mieć nadzieję, że ona kiedyś tam zajrzy. Ale zważając na to, że coś tam już jej zalajkowałeś, powinna wiedzieć, że ktoś nieznajomy ma ją na oku. Pewnie już przejrzała twój profil. Jeśli ten wygląda dobrze – może nawet skrycie czeka na wiadomość od ciebie. W sieci grunt to wizerunek.

 

A czego na pewno nie robić? Nie bądź natrętny. Ona wie, że prawdopodobnie dokładnie obejrzałeś jej profil. Jeśli do niej piszesz to przedtem powinieneś to zrobić. Ale bycie natrętem i sprawianie wrażenia, że oglądałeś jej profil godzinami i (na przykład) szczegółowe pytania o zdjęcia zdecydowanie ją do ciebie zniechęcą. I zrobią to szybko! Krótko mówiąc: nie przesadzaj i nie wychodź na stalkera. I wydaj się jej ciekawym facetem. Jeśli to się uda – powinno być dobrze.

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska