Uważaj co pijesz na pierwszej randce! One oceniają nas na tej podstawie

2017-05-12
Uważaj co pijesz na pierwszej randce! One oceniają nas na tej podstawie

Umówiłeś się z nią. Siadacie w barze czy restauracji, przychodzi do zamówień. Uważaj, zwłaszcza na drinki! Ona może ocenić cię na tej podstawie! A wiadomo jak bardzo liczy się pierwsze wrażenie.

Badanie na ten temat przeprowadził amerykański sklep internetowy WineBags. Na podstawie próby 1000 ankietowanych badający nie tylko ustalili, że alkohol, który zamówisz wpływa na to, jak ona cię postrzega, ale też jakie alkohole najczęściej postrzegane są najlepiej.

 

Na co wyszło? W dzisiejszych czasach za najbardziej seksowny wybór kobiety uznają zamówienie piwa rzemieślniczego. Widzicie, to nie nadęci hipsterzy je piją, ale ci, którzy wiedzą, co dobre. Zaraz po nich są napoje bezalkoholowe – na ogół lepiej pić sok pomarańczowy niż szkocką, nawet jeśli wam wydaje się to trochę zbyt neutralny i bezpłciowy wybór. Co myślą o tym kobiety? Że facet, który bierze colę jest pewny siebie, bo na pierwszej randce nie musi rozluźniać się alkoholem. W przypadku takiego wyboru uważajcie tylko, by nie wyjść na nudziarza! Na trzecim miejscu prawie ex aequo uplasowały się alkohole z najwyższej półki, zwyczajne piwa i drinki mieszane.

 

A jak to działa w drugą stronę? Otóż nam najbardziej podobają się kobiety, które na pierwszej randce wybierają kieliszek wina (bez znaczenia czy czerwonego czy białego). Później są odpowiednio: napoje bezalkoholowe, piwa rzemieślnicze, drinki, alkohole z wyższej półki i zwykłe piwo. Jak widać tutaj też chodzi o klasę, ale jednak u kobiet jej oznaka wygląda trochę inaczej.

 

A ilość wypitego alkoholu? Cóż, czasy się zmieniają i w związku z tym wcale nie trzeba specjalnie uważać na trzeźwość. Grunt by się mocno nie upić – to drastycznie zmniejsza szanse na drugie spotkanie, prawie do zera.

 

W ogóle warto pamiętać, że alkohol potrafi bardzo pomagać. W sytuacjach towarzyskich, ale i podczas eksperymentów w łóżku. Nie warto o nim zapominać! Tyle tylko, że picie w celach towarzysko-seksualnych różni się o niebo od bycia pijanym głupkiem. O tym warto pamiętać jeszcze bardziej!

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska