5 sekretów, których twoja dziewczyna nie chce ci zdradzić

2017-05-15
5 sekretów, których twoja dziewczyna nie chce ci zdradzić

A które zapewne bardzo chciałbyś poznać.

Niedawno na naszej stronie poruszyliśmy temat szczerości w związkach, a właściwie jej braku. Pisaliśmy bowiem o tym, że notorycznie okłamujemy swoje drugie połówki – dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Pół biedy jednak, gdy kłamstwa dotyczą spraw błahych, takich jak ilość wypitego alkoholu lub czy nowa sukienka ją pogrubia. Gorzej, gdy odnoszą się do kwestii nieco poważniejszych…

 

Powiedzmy sobie to od razu – w żadnym wypadku nie twierdzimy, że wszystkie kobiety kłamią w związkach. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że jeśli wasza dziewczyna coś przed wami zataja, zapewne odnosi się to do jednej z wymienionych niżej kwestii.

 

Liczba partnerów seksualnych

 

Jeśli zapytałeś ją o to, z iloma facetami była przed tobą, to ona najprawdopodobniej minęła się z prawdą. Tak jak faceci mają tendencję do wyolbrzymiania swoich doświadczeń, tak kobiety stosują raczej przeciwny manewr. Niezależnie od tego, czy wierzysz jej czy nie, szczerze radzimy – nie drąż tematu. Przeszłość to przeszłość i nie ma sensu do niej wracać, a już na pewno nie w tym przypadku.

 

Utrzymywanie kontaktu z byłym

 

To jedna z tych rzeczy, do których kobieta za żadne skarby się nie przyznać, chyba że przyłapana na gorącym uczynku. Nie jest to oczywiście powód, żeby od razu kończyć znajomość, ale z drugiej strony dać się zbyć tekstem „to nic takiego, tylko sobie rozmawiamy” to też nienajlepszy pomysł.

 

Ona uwielbia sprawiać, żebyś czuł się zazdrosny

 

Okej, pomówmy o czymś bardziej przyjemnym. Chociaż nie każda kobieta to przyzna (większości nie pozwoli na to duma), to one uwielbiają, gdy faceci są zazdrośni i bardzo często same tę zazdrość prowokują. Nawet jeśli nie jesteś zazdrosny o swoją dziewczynę (serio?), to raz na jakiś czas daj jej to odczuć. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku – żadna normalna kobieta nie chce być z gościem, który jest zazdrosny chorobliwie i zachowuje się jak psychopata.


Ona chce, żebyś się nią zajął

 

Niby oczywista rzecz, ale nie każdy o niej pamięta. Kobieta nie zawsze powie wprost, że oczekuje, abyś skupił na niej swoją uwagę – raczej będzie starała się to uzyskać na różne sposoby. W tym na takie, które spowodują, że zadasz sobie pytanie „O co jej do cholery chodzi?”

 

Nie działasz na nią tak, jak myślisz

 

Może ci się wydawać, że wiesz o niej wszystko i doskonale wiesz, jak sprawić, żeby zachęcić ją do intymnych uniesień. Cóż, zapewne masz rację – wydaje ci się. W tym (i wielu innych przypadkach) to kobieta podejmuje decyzję. I często zdarza jej się udawać, aby facet poczuł się lepiej.

 

foto: domoyega / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska