Strona zawiera materiały przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich
Warunki korzystania ze strony oraz polityka prywatności.

Tomek Jakubiak zrobi ci taaakiego grilla!

Tomek Jakubiak zrobi ci taaakiego grilla!

Zaproś mistrza kuchni na swojego grilla, a on zadba o to, by nie zabrakło steków i trunku z pieprzem

Jeśli lubisz grillowanie? (kto nie lubi). A pod mięso z rusztu coś w stylu „de Luxe”? To musisz wiedzieć, że rozpoczął się właśnie wielki ogólnopolski konkurs. Co można wygrać?

Zwycięzcom zostanie zorganizowany grill w gronie znajomych. I będzie to impreza, o której przez lata będą opowiadać w okolicy, bo soczyste steki, chrupiące dodatki i trunki przywiezie i przygotuje osobiście mistrz kuchni Tomek Jakubiak. Szykuj węgiel. Dobra, nie trzeba. Grill też przywiozą.

 

Stwórzmy razem Grillową Mapę Polski

Najbardziej lubisz karkówkę z grilla? Może dobrze wysmażoną kiełbaskę? Czy raczej szaszłyk albo wielki stek? A może najważniejsze jest wspólne biesiadowanie? Może masz swoje sekretne sposoby, na dania z rusztu? Może grillujesz jak nikt inny? Może kultywujesz tradycję przekazywaną od pokoleń, a może właśnie jesteś pionierem nowych grillowych rozwiązań? Być może na twojego grilla znajomi przychodzą, bo... jesteś duszą towarzystwa i u ciebie wszyscy bawią się najlepiej? Każdy powód jest dobry, aby się tym pochwalić.

Chcesz żebym dodał pieprzu i do Twojego grilla? Zaproś mnie do siebie! :) Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie http://www.dodajpieprzu.pl

Opublikowany przez Tomasz Jakubiak Jakubiak Cooking na 13 lipiec 2016


Grillowa Mapa Polski powstaje, abyśmy wszyscy poznali lokalne smaki i zwyczaje związane właśnie z grillowaniem. Jeśli twój region może być z ciebie dumny, weź udział w konkursie. Jak? Dodaj swoje zgłoszenie w jednej z trzech postaci: wideo, zdjęcia albo opisu, w którym zapraszasz Tomka Jakubiaka na grilla. Następnie wejdź na stronę www.dodajpieprzu.pl i dodaj tam swoją pracę. Masz czas do 7 sierpnia 2016 r. Autorom trzech najciekawszych prac konkursowych Żołądkowa de Luxe z Pieprzem zorganizuje niezapomnianą grillową imprezę w gronie znajomych. Konkurs przewiduje też 10 nagród drugiego stopnia – będą to oryginalne drewniane skrzynki. Nie, nie puste. W każdej będzie niezbędnik Mistrza Grilla. Z takim zestawem sam też zrobisz wyjątkowego grilla, prawda?

Duma polskiej kuchni

Dlaczego Tomek Jakubiak jest ambasadorem tej akcji? Bo gospodarz programu „Jakubiak lokalnie” w telewizji Kuchnia+, jest jednym z niewielu kucharzy w Polsce którzy promują polską kuchnię i polskich producentów.

– Jestem dumny z tego, co Polska ma kulinarnie do zaoferowania. Bogactwo lokalnych produktów jest dla mnie nieustającym źródłem inspiracji i budzi ducha odkrywcy. Cieszę się, że dzięki Żołądkowej de Luxe będę mógł kulinarnie rozłożyć grilla na czynniki pierwsze i jednocześnie poznać zwyczaje Polaków – mówi ambasador Żołądkowej de Luxe z Pieprzem.
A dlaczego akcję organizuje właśnie Żołądkowa de Luxe z Pieprzem? Bo to wódka, którą wymyślono i specjalnie opracowano recepturę, aby pasowała do dań z grilla. Jedną z najważniejszych wartości, które decydują o charakterze produktów z rodziny Żołądkowej de Luxe, jest duma z tego co Polskie, z uwzględnieniem różnorodności, charakterystycznej dla wielu części naszego kraju. Mimo że grillowanie to ogólnopolski sport narodowy, ma on też swoje regionalne odmiany. To właśnie ta lokalność zainspirowała Żołądkową de Luxe do stworzenia Grillowej Mapy Polski


 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska