Miejsca na randkę [1]: restauracja Nutelli

2017-05-19
Miejsca na randkę [1]: restauracja Nutelli

Zaczynamy cykl, który będzie wam przydatny, kiedy będziecie wybierać się na randkę. Zamierzamy pokazywać miejsca (w Polsce i zagranicą) ciekawe i niebanalne albo po prostu z dobrą kuchnią, którymi można zaimponować kobiecie. Zaczynamy od miejsca-projektu, którego otwarcie będzie miało miejsce 31 maja 2017 roku.

Nasz cykl mamy nadzieję tworzyć razem z wami. Wysyłajcie nam na Facebooku jak najwięcej informacji o udanych randkach i miejscach, które powinniśmy polecić innym! Dzięki temu być może uda stworzyć się z czasem wielką randkową mapę knajp, restauracji i miejsc, do których naprawdę warto zabrać dziewczynę, miłość, żonę, kochankę (*niepotrzebne skreślić). Liczymy na was!

 

Na początek miejsce, które nas zainspirowało. Jest daleko, ale po lekturze przyznacie, że ma w sobie to coś! Otóż w Chicago 31 maja 2017 roku zostanie otwarta pierwsza w świecie oficjalna restauracja Nutelli.

 

Kobiety kochają słodkości, bardziej niż my! Nastrojenie je czekoladową masą na nocne igraszki może być jednak warte wizyty.

 

Przy Millenium Park powstanie coś na kształt kawiarni. Będzie tam fontanna czekoladowa (fontanna na randkę – no czy można sobie wymyślić coś bardziej sugestywnego?), będą croissanty, owsianki, jogurty, granola, kanapki, churros, lody, naleśniki. Wszystko nie tyle z Nutellą, co pod oficjalnym patronatem Ferrero (producent kremu).

 

To co, podoba wam się? Robimy wspólnie mapę randkowych miejsc? Czekamy na wasze propozycje!

 

Foto: Nutella/Instagram

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska