Powitanie lata w La Playa

2017-05-19
Powitanie lata w La Playa

To już dwanaście lat niekończącej się opowieści, której główną bohaterką jest piaszczysta plaża, wspaniała panorama tętniącego życiem miasta i nigdy nie milknąca muzyka.

W tym roku organizatorzy postanowili puścić wodze fantazji i przywitać z lato w iście karaibskim klimacie!

 

Taneczne szaleństwo rozpocznie się gorącym występem orkiestry TRIPULACION CUBANA, na której czele stanie światowej sławy REI CEBALLO. Latynoskiej atmosfery dopełnią gorące tancerki rewii CARNIVAL STARS i nasze egzotyczne drinki we wszystkich smakach świata!

 

Gdyby wspaniałe taneczne show nie dało wam wystarczającej satysfakcji, przygotujcie się na niesamowity i zapierający dech w piersiach FIRE-SHOW! Zaprezentuje się duet Dj-ski Døuble Løud3rs
https://m.facebook.com/DoubleLoud3rs/

 

Kulminacją wieczoru będzie występ DJ-a GROMEE, którego nieszablonowy styl rodem z lat 80’ połączony z żywymi instrumentami rozpali was do czerwoności! Radosne hity i niecodzienna aranżacja muzyczna pachną szalonymi pląsami do białego rana!

 

Atrakcji w tym sezonie w La Playa co niemiara, Naszym plażowym partnerem sezonu został WAKESHOP.PL – najdłużej działający sklep wakeboardowy w Polsce. W tym sezonie sportowych atrakcji w La Playa nie zabraknie!

 

 

Start: 21:00
Wstęp: 20zł/Selekcja, ale UWAGA! z czerwcowym numerem PLAYBOYA wejdziecie ZA DARMO!

 

www.laplaya.pl
www.facebook.com/LaPlayaMusicBar

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska