Czy w „Wiedźminie” Netfliksa znajdą się TAKIE sceny seksu?

2017-05-19
Czy w „Wiedźminie” Netfliksa znajdą się TAKIE sceny seksu?

Netflix wyprodukuje serial na podstawie „Wiedźmina”, a jeden z jego twórców będzie nasz gwiazdor animacji Tomasz Bagiński. O tym wiedzą już chyba wszyscy. Czy zastanawialiście się jednak jak twórcy poradzą sobie ze scenami seksu, których w książkach w grze nie brakowało? My tak!

Jak już was informowaliśmy, szykuje się globalny hit, mamy nadzieję, że nie ustępujący pod względem popularności słynnej Grze o Tron. Amerykański lider jeśli chodzi o produkcję wartościowych seriali z pewnością odda to, co cesarskie Geraltowi, Sapkowskiemu i słowiańskiej mitologii, a serial będzie produkcją anglojęzyczną i skierowaną do międzynarodowej publiczności.

 

– Cieszę się, że Netflix stworzy adaptację moich opowiadań dla fanów, zachowując wierność materiałowi źródłowemu i motywom, pisaniu których poświęciłem ponad trzydzieści lat – mówi Sapkowski. – Jestem niezmiernie zadowolony z naszej współpracy i zespołu, któremu przypadło zadanie ożywienia bohaterów moich książek – dodaje. A my cieszymy się razem z nim.

 

Od razu jednak zadaliśmy sobie jedno kluczowe pytanie. Zarówno w prozie Sapkowskiego jak i w grze CD Projektu dużą rolę odgrywało to, co interesuje nas najbardziej – seks. Czy Netflix, Bagiński, polskie studio Platige Image i spółka poradzą sobie z tym, co w przygodach Geralta najbardziej pikantne? Oby! Tymczasem przypominamy jak to wyglądało w grach z serii The Witcher! Poniżej przykłady. Pamiętacie?

 

5. Seks z kobietą-bestią

 

4. Gorąca scena w basenie

 

3. Najgorszy trójkąt świata

 

2. Latający seks

 

1. Seks na jednorożcu

 

fot. YouTube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska