Nowy trailer filmu "Transformers: Ostatni rycerz"

2017-05-22
Nowy trailer filmu "Transformers: Ostatni rycerz"

Do premiery kolejnej części filmu „Transformers: Ostatni Rycerz” zostało niewiele czasu. Paramount wypuścił kolejny trailer, bardzo różny od tych, które już mogliśmy zobaczyć.

Podgrzewanie atmosfery wokół produkcji przebiega w hollywoodzkim stylu. Zapowiedzi pojawiają się w regularnych odstępach, by napięcie nie malało. Najnowszy trailer zapowiada naprawdę dobrą zabawę.

 

 

Poprzednie trailery były spokojniejsze, ogromne roboty i zapowiedź totalnej rozwałki były pokazane przy spokojnej muzyce. Na dodatek czytał wszystko Anthony Hopkins.

Filmy z serii „Transformers” nigdy nie aspirowały do roli ambitnego kina. Wręcz przeciwnie – to zawsze miała być niezobowiązująca, niezbyt angażująca intelektualnie, ale za to widowiskowa wizualnie i wciągająca rozrywka.

 

Michaelowi Bayowi sztuka tworzenia takiego kina z ogromnymi robotami w rolach głównych udała się na tyle dobrze, że niebawem będziemy mogli obejrzeć piąty już film pod szyldem „Transformers”. Czego możemy się spodziewać po tej produkcji?

 

O fabule filmu nie ma większego sensu się rozpisywać, bo i nie ona jest tutaj najważniejsza – ludzie, którzy wybierają się do kina na filmy z tej serii, liczą przede wszystkim na dobrą rozrywkę. Mamy zatem nadzieję, że kontrowersyjnemu reżyserowi uda się spełnić ich oczekiwania.

 

W „Ostatnim Rycerzu”, podobnie jak w czwartej części, nie zobaczymy już Shii LaBeoufa w roli Sama Witwicky’ego. Głównym protagonistą ponownie będzie Cade Yeager (Mark Wahlberg), a na ekranie partnerować mu będą między innymi William Lennox (John Duhamel), Sir Edmund Burton (wspomniany Anthony Hopkins, który jakiś czas temu zadziwił świat stwierdzeniem, że w jego opinii Michael Bay jest prawdziwym geniuszem), Vivian Wembley (Laura Haddock) i Robert Epps (w tej roli znany z serii „Szybcy i wściekli” Tyrese Gibson).

 

Kolejne starcie pomiędzy ludźmi i wielkimi robotami będziemy mogli obejrzeć w kinach w piątek 23 czerwca 2017 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska