Tonino Lamborghini ALPHA-ONE – smartfon z bykiem w logo

2017-05-22
Tonino Lamborghini ALPHA-ONE – smartfon z bykiem w logo

Jak przystało na produkt opatrzony napisem Lamborghini, nie jest tanio.

Telefony komórkowe, na którym możemy znaleźć logo producenta samochodów, nie są niczym nowym – jakiś czas temu na naszej stronie pisaliśmy o Porsche Design Huawei Mate 9, a teraz prezentujemy smartfona, dzięki któremu można powiedzieć „chodź, pokażę ci moje Lamborghini”.

 

 

Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z produktem z wyższej półki. ALPHA-ONE, bo tak brzmi oficjalna nazwa telefonu, został bowiem wykonany z metalu, o którym twórcy mówią, że jest „mocniejszy od tytanu”. Został on pokryty elegancką włoską skórą, na której znajdziemy przeszycia wykonane złotą nicią.

 

 

Wygląd to jedno, ale pozostaje jeszcze kwestia specyfikacji technicznej – czy telefon jest w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów? Sercem urządzenia jest procesor Qualcomm Snapdragon 820, który został oficjalnie zaprezentowany w 2015 roku i możemy go znaleźć między innymi w Samsungu Galaxy S7 oraz LG G5. Dodatkowo ALPHA-ONE jest wyposażony w 4 GB pamięci RAM, baterię o pojemności 3250 mAh oraz ekran o przekątnej 5,5 cala. Bateria jest niestety niewymienna, co jest zgodne z obecnymi trendami, panującymi na rynku telefonów komórkowych.

 

 

Niestety, nie wszyscy będą mieli możliwość zakupu smartfona z logo Lamborghini. Z dwóch powodów – pierwszy to ograniczenie sprzedaży do grona zaledwie kilku krajów, do których należą Rosja, Korea Południowa, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Chiny oraz Wielka Brytania. Drugi problem to cena – ALPHA-ONE został wyceniony na 2450 dolarów, czyli ponad 9 tysięcy złotych.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska