Sesja dziewczyn ze „Sniper Ghost Warrior 3” – film zza kulis

2017-05-24
Sesja dziewczyn ze „Sniper Ghost Warrior 3” – film zza kulis

Gra „Sniper Ghost Warrior 3” ma numer 3, bo to trzecia część cyklu. Nam jednak wydaje się, że ta trójka pasuje do trójkąta. Pomyślcie: jeden snajper i dwie seksowne dziewczyny – Lydia Jorjadze i Raquel Shein!

Mamy nadzieję, że Lydię i Raquel już znacie. Jeśli nawet nie z gry to z sesji, która znajduje się w czerwcowym numerze PLAYBOYA. Albo z okładki, choć tam wystąpiła tylko jedna z dziewcząt, a konkretnie Raquel.

 

 

Cóż, sesja się wam spodobała. A że – wróćmy na chwilę do rzeczywistości – były z nią odpowiedzialne nie tyle Raquel i Lydia, co ludzie z CI Games, producenta Sniper Ghost Warrior 3 – film z zaplecza tym razem wygląda trochę inaczej. Sami zobaczcie jak!

 

My dodamy jeszcze od siebie biogramy dziewczyn i jeszcze raz zaprosimy do obejrzenia efektów sesji z najnowszym numerze PLAYBOYA!

 

Lydia Jorjadze – Zawodowy snajper. Słowiańska uroda, żołnierskie wychowanie i nieugięty charakter. Jona (głównego bohatera gry) poznała w trakcie misji w Afganistanie i połączył ich płomienny romans. Po latach spotykają się w Gruzji – rodzinnych stronach Lydii. Wygasłe uczucia znów odżywają.

 

Raquel Shein – Kontrwywiad. W drugim narożniku agentka specjalna Mosadu. Ruda piękność z ognistym temperamentem. Kobieta niezależna, przewrotna i pełna tajemnic. Zawsze osiąga swój cel, zwłaszcza jeśli chodzi o mężczyzn. Czy Jon mógłby się oprzeć jej zabójczemu urokowi?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska