„Gra o tron” – pierwszy pełny zwiastun siódmego sezonu!

2017-05-24
„Gra o tron” – pierwszy pełny zwiastun siódmego sezonu!

Fani najpopularniejszego serialu HBO w końcu dostali to, na co czekali długie miesiące – pierwszy pełny zwiastun siódmego sezonu serialu, powstałego na podstawie „Pieśni Lodu i Ognia” autorstwa Geogre’a R.R. Martina.

Najpierw był niezwykle enigmatyczny i statyczny trailer ze smokami i symbolami poszczególnych wielkich rodów Westeros, a następnie pojawił się kolejny zwiastun, niestety również dość oszczędny, jeśli chodzi o treść. Premiera siódmego sezonu Gry o tron zbliża się jednak wielkimi krokami i stacja HBO musiała się w końcu uchylić nieco większego rąbka tajemnicy. I tak właśnie się stało w dniu dzisiejszym – oto pierwszy, konkretny zwiastun kolejnej serii:

 

 

 

Fabuła nieuchronnie prowadzi do konfrontacji pomiędzy trzema bohaterami: Daenerys Targaryen, Cersei Lannister i Jonem Snow, a swoje trzy grosze wrzucą także Dornijczycy. Nie będziemy próbować się domyślać, jaki los czeka tych (i innych) bohaterów – serial jest na tyle nieprzewidywalny, że zapewne trafilibyśmy jak kulą w płot.

 

Każdy z dotychczasowych sześciu sezonów składał się z dziesięciu odcinków. W przypadku serii siódmej będzie inaczej – w tym roku widzowie obejrzą zaledwie siedem odcinków. Sezon ósmy, który będzie zwieńczeniem historii Starków, Lannisterów i całej reszty, ma być jeszcze skromniejszy i liczyć jedynie sześć epizodów.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska