Kawa o smaku bourbona. Jim Beam zaszalał

2017-05-26
Kawa o smaku bourbona. Jim Beam zaszalał

Najsłynniejszy producent bourbona na świecie, czyli Jim Beam, przygotował coś specjalnego dla kawoszy. Własne mieszanki kawowe z nutą ulubionego trunku z Kentucky.

To troszkę przypomina niekończącą się wojnę Coca-Coli z Pepsi i Adidasa z Pumą. Także w świecie alkoholi istnieje rywalizacja. Skoro producenci whiskey z Tennessee, czyli Jack Daniel’s, weszli na rynek marynat do grila, są takie i u ich rynkowego rywala: Jima Beama. Ostatnio Jack Daniel’s zaczął produkować własne kawy. Właśnie na ten krok zdecydował się także Jim Beam.

 

Kawa Beama zostanie wyprodukowana przez weteranów, czyli firmę White Coffee. Jim Beam Bourbon Coffee to będą w 100 proc. ziarna arabiki.

 

 

Na początek na rynku pojawią się cztery mieszanki: Bourbon Vanilla, Signature Dark Roast, Cinnamon Stick i Spiced Honey. Oczywiście żadna z nich nie zawiera alkoholu, a jedynie ma smak.

 

Przypomnijmy na koniec, że Jim Beam to bourbon, a Jack Daniel’s - whiskey z Tennessee. Kibicujemy rywalizacji dwu wielkich firm, do której to żadna z nich się nie przyznaje.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska