Pospaceruj po Destylarni Jacka Daniela w Poznaniu!

2017-05-30
Pospaceruj po Destylarni Jacka Daniela w Poznaniu!

W połowie maja goście jednego z najbardziej stylowych sklepów w Poznaniu, Miler Spirits & Style, mieli okazję poczuć namiastkę najstarszej zarejestrowanej amerykańskiej destylarni, gdzie od lat tworzony jest Jack Daniel’s Tennessee Whiskey. Klienci mogli skosztować jedynego w swoim rodzaju Jack Daniel’s Single Barrel oraz wybrać się na wirtualny spacer po wyjątkowym miejscu tworzenia legendarnego Old No.7.

Tomasz Miler, właściciel Miler Spirits & Style, wypracował oryginalny koncept łączący najwyższej jakości odzież męską z wyselekcjonowanymi alkoholami. W połowie maja w sklepie powstało miejsce dedykowane destylarni w Lynchburgu, w której niezmiennie od 1866 roku tworzony jest Jack Daniel’s Tennessee Whiskey.

 

Klienci sklepu Milera w przerwie od wyboru idealnie pasującego krawata czy odpowiedniej koszuli będą mogli zwiedzić destylarnię za pomocą gogli VR, a także oddać się degustacji jedynego w swoim rodzaju Jack Daniel’s Single Barrel. Degustacja trunku, którego każda butelka zawiera whiskey pochodzącą z jednej beczki, odbywa się w klimacie rodem z Tennessee. Czyli na specjalnych bujanych krzesłach, przy oryginalnej beczce, w której leżakował Jack. Amatorzy nowości również znajdą tam coś dla siebie. Klienci Miler Spirits & Style mogą też poznać Jack’a Tennessee Fire, który zaskakuje harmonijnym przejściem ze słodkiego, łagodnego początku do ostrego, ognistego finiszu.

 

 

Strefa Destylarni Jack Daniel’s Tennessee Whiskey w sklepie Miler Spirits & Style przy ul. Podgórnej 4 w Poznaniu jest dostępna do końca maja. Czyli na odwiedziny i degustację zostało wam tylko dziś i jutro!

 

fot. materiały promocyjne

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska