He-Man powraca!

He-Man powraca!

Pamiętacie He-Mana, czyli najsilniejszego człowieka świata? Chodzi oczywiście o bohatera popularnej swego czasu kreskówki. Teraz wraca, razem z nowym odcinkiem serialu „He-Man i Władcy Wszechświata”.

W Stanach Zjednoczonych He-Mana znają wszyscy, których dzieciństwo przypadło na wczesne lata osiemdziesiąte. W Polsce raczej ci, którzy oglądali go w TVP już na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. W każdym z dwóch przypadków – było to już dawno. Teraz popkulturowa nostalgia sprawiła, że He-Man pojawi się ponownie!

 

Na razie twórcy potwierdzili, że trwają pracę nad jednym premierowym odcinkiem serialu He-Man i Władcy Wszechświata. To duże wydarzenie, jeśli mieć w pamięci, że od ostatniego premierowego odcinka bardzo popularnej niegdyś kreskówki minęło całe 31 lat. Nowy odcinek będzie miał swoją premierę już jutro, tyle, że w San Diego. A konkretnie podczas Comic Conu, wielkiej imprezy dla wszystkich amerykańskich fanów komiksu.

 

Już teraz możemy za to zobaczyć oficjalny zwiastun nowego odcinka kultowego serialu rysunkowego:

 

 

Jeśli w ogóle nie pamiętacie He-Mana (czy to w ogóle możliwe?!) przypomnę pokrótce, o co chodziło. Fabuła jest dość klasyczna. Książę Adam, nieco tchórzliwy władca Eterni, otrzymał zaczarowany miecz od czarodziejki, która na co dzień zamieszkuje miejsce o malowniczej nazwie Posępny Czerep. Odkąd jest on w posiadaniu tej magicznej broni, wystarczy , że poniesie ją do góry i zakrzyknie „Na potęgę Posępnego Czerepu!”, żeby przemienił się w najpotężniejszego człowieka na świecie – He-Mana. Ba, nawet jego kot ulega wtedy podobnej przemianie. Tak odmieniony książę Adam jest gotowy, by stawić czoła złemu Szkieletorowi (zakapturzonemu kościotrupowi), który przy asyście innych sił zła, nieustannie próbuje przejąć władzę w Eterni. I stawia, w każdym odcinku.

 

 

Już pamiętacie? Jeśli nie, odpalcie fragment czołówkę serialu na YouTubie. Jeśli nadal nic z tego – zabawa was ominie. W końcu żeby ucieszyć się z powrotu He-Mana, trzeba pamiętać go w wydaniu „z epoki”.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska