Źle się czujesz po podróży samolotem? Ten napój ci pomoże

2017-06-02
Źle się czujesz po podróży samolotem? Ten napój ci pomoże

Jetlagu może nie eliminuje, ale pomaga jeśli od latania samolotem zwykle nie czujesz się najlepiej. Napój 1Above's przydałby się niejednemu z nas, prawda?

Często odbywasz loty biznesowe? A może po prostu nie chcesz marnować na złe samopoczucie pierwszego dnia upragnionych wakacji? Bez znaczenia. Każdy kto czasami lata samolotem, wie, że – niestety – wystąpienie złego samopoczucia po locie jest o wiele bardziej prawdopodobne niż mityczny seks na pokładzie samolotu. Dotąd nie wiedzieliśmy jak na to zareagować. Dziś powstaje coraz więcej rzeczy, które mogą na to pomagać. Na przykład napój.

 

Producenci przekonują, że 1Above z dużą skutecznością zwalcza występujące po podróży efekty takie jak odwodnienie czy opuchnięte kończyny. Jeśli duże wysokości powodują, że twój system immunologiczny potrzebuje pobudzenia, by prawidłowo działać, a tobie przytykają się zatoki, a przez suche powietrze tam na górze boli cię gardło – pij. Niekoniecznie wodę i niekoniecznie alkohol.

 

 

Głównym składnikiem napoju jest Pycnogenol – preparat ziołowy, zawierający 6 elektrolitów, które mają niwelować przykre skutki latania o ponad połowę.

 

1Above jest dostępny nie jako gotowy napój, ale w formie tabletek do rozpuszczenia w wodzie. Opakowanie zawierające 4 tabletki kosztuje 16 nowozelandzkich dolarów, zawierające 10 tabletek – 35, a zawierające 20 tabletek – 65. Dobrze przeczytaliście – nowozelandzkich (przy okazji: widzieliście jak ostatnio w Nowej Zelandii narozrabiała jedna z modelek PLAYBOYA?). Cóż, jakoś się nie dziwimy, że produkt powstał właśnie tam, na krańcu świata.

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska